هشت نکته طلایی برای موفقیت در کسب و کار الکترونیک

نوشته شده در : 1396/2/20 12:47 (333 نمایش)

1- ارزش آفرینی برای مشتریان: با تحلیل دقیق رفتار و خواسته های مشتری پی به نیازهای مشتریان بالقوه ببرید

و با ارائه پیشنهادی جذاب می توانید موفقیت خودتان را در تجارت الکترونیک تضمین کنید

2- ارائه خدمات منحصر به فرد: سعی کنید در تجارت الکترونیک با کمک خلاقیت و شناخت صحیح مخاطبین، نوعی جدید از خدمات را ابداع و ارائه کنید که مخاطب غافل گیر از این موضوع شود و به این وسیله میتوانید در تجارت خود پیشرو باشید.

 

هشت نکته طلایی برای موفقیت در کسب و کار الکترونیک

 

3- ترغیب و تشویق برای خرید و بازگشت مجدد به سایت: هر گز مغرور به وضعیت موجود خود نشوید و به این موضوع توجه داشته باشید که به چه نحوی میتوان مخاطبین را راغب به خرید مجدد نمایید، روشهایی مانندارائه تخفیف، اختصاص کوپن خرید، برنامههای تبلیغاتی و...

4- طراحی یک سایت جذاب: اولین و مهمترین گام برای راه اندازی یک تجارت الکترونیک موفق ایجاد یک فضای جذاب برای مخاطبین است،برای این کار باید دقت و سلیقه لازم را در دسترسی راحت کاربران به موارد دلخواهشان و گرافیک مناسب داشته باشید.

5- ایجاد انجمن های مجازی :در تجارت الکترونیک خود سعی کنید با استفاده از شبکه های اجتماعی سلیقه و نظر مخاطبین خود را دقیق مورد بررسی قرار دهید و آنها را در ارتباط با خود حفظ نمایید.

6- تکریم مشتریان:‌باید مطمئن شوید که فرهنگ تکریم مشتریان در بین همه کارمندان، مدیران و حتی شرکای تجاری شما نهادینه شده است و اولویت امور برایشان تامین خواسته های مشتری باشد.

7- شنیدن صدای مشتریان: در تجارت الکترونیک خود با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند پیامک ، ایمیل، شبکه های اجتماعی و .... نظرات و انتقادات مشتریان خود را کسب کنید و تجارت الکترونیک خود را از دید مشتریان محک بزنید.

8- آگاهی مخاطبین را برای تصمیم مناسب افزایش دهید: سعی کنید تا حد امکان اطلاعات دقیق با جزئیات کامل را جهت مقایسه در اختیار مخاطبین تجارت الکترونیک خود قرار دهید. این امر همراه با امکانات جستجوی مناسب میتواند تردید مخاطبین را برطرف نموده و مشتریان بالقوه را راغب به خرید از شما نماید.

 

 

 

 

مطالعه موارد زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:

تجارت الکترونیک چگونه درآمد زایی می کند؟

نیاز مبرم صنعت سنگ به تجارت الکترونیک

تجاری سازی ایده راه اندازی کسب و کار دیجیتال در بازار سنگ

سه گام برای تدوین مدل کسب و کار در بازار سنگ

گام نخست در تدوین مدل کسب و کار، چشم انداز!

دومین گام در تدوین مدل کسب و کار، رسالت!

گام آخر در تدوین مدل کسب و کار، اهداف!

چهارمین تولید کننده سنگ ساختمانی جایگاه بیستم را در صادرات دارد

ایران بازنده بزرگ در بازار جهانی سنگ!!

 

 

 

 

 

کلیدواژه ها: هشت نکته طلايي براي موفقيت در کسب و کار الکترونيک