سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ اصفهان

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/2/24 23:17 (251 نمایش)

نمایشگاه بین المللی سنگ اصفهان در تاریخ بیست و پنجم لغایت بیست و هشتم اردیبهشت ماه 1396 برای سیزدهمین بار با حضور ۱۱۰ شرکت مطرح داخلی و خارجی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد و این رویداد باعث رونق صنعت سنگ اصفهان خواهد شد.

در این دوره از نمایشگاه، ۴ سالن نمایشگاهی شامل ۹ هزار مترمربع فضای سرپوشیده و باز، میزبان مشارکت‌کنندگانی از استان‌های مرکزی، فارس، خراسان رضوی، تهران و اصفهان خواهد بود؛ همچنین ۳۰ شرکت از کشورهای چین، ایتالیا، اسپانیا و پرتغال در این نمایشگاه حضور دارند.

استان اصفهان با داشتن 145 معدن سنگ تزئینی متمرکز ترین استان از لحاظ تعداد معادن است. در حدود دو هزار سنگبری در نقاط مختلف استان اصفهان با تولید سالانه چهار میلیون و دویست هزار تن سنگ ساختمانی بیش از نیمی از نیاز سنگ ساختمانی داخل کشور را تامین می کنند و این پتانسیل باعث شهرت سنگ اصفهان در سطح کشور و حتی دیگر کشورها شده است.

شرکت‌کنندگان داخلی، در زمینه ماشین آلات، ابزارآلات سنگ‌بری و فرآوری، معادن سنگ و تکنولوژی استخراج، تجهیزات و ماشین‌آلات سنگبری، انواع سنگ‌های فرآوری شده ساختمانی، صادراتی، عمرانی، تزیینی، تجهیزات و خدمات و صنایع وابسته(حمل و نقل، لوازم و قطعات یدکی، تعمیر و نگهداری تجهیزات و ماشین‌آلات وابسته) فعالیت دارند؛ مراکز علمی و تحقیقاتی، انجمن‌ها، نشریات تخصصی و مراکز بازرگانی نیز از دیگر شرکت‌کنندگان این نمایشگاه هستند.

 

نمایشگاه سنگ اصفهان

 

شرکت‌کنندگان خارجی نیز در زمینه انواع سنگ‌های طبیعی و مصنوعی، ابزار برش، صیقل، رزین، پولیش و تجهیزات مرتبط حضور یافته‌اند، افزایش متراژ غرفه‌های شرکت‌های خارجی نسبت به سال‌های گذشته و حضور مستقیم چندین دانشگاه از جمله دانشگاه صنعتی اصفهان از نقاط قوت این دوره است.

همچنین برگزاری همایش «سنگ و چالش‌های صادراتی» از ساعت ۸ صبح روز ۲۵ اردیبهشت ماه در محل اتاق بازرگانی اصفهان با حضور اعضای کمیسیون‌های مربوطه، اقتصاددانان برجسته و اساتید دانشگاه و برگزاری جلسه هم‌اندیشی بین مهمانان و مشارکت‌کنندگان خارجی نمایشگاه سنگ در ساعت ۱۵:۳۰ روز ۲۵ اردیبهشت در سالن همایش‌های محل نمایشگاه‌های استان، از جمله برنامه‌های جانبی این رویداد است.

گفتنی است این نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ روزهای ذکر شده، در محل نمایشگاه‌های استان واقع در پل شهرستان میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

 

 

 

مطالعه موارد زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:

 

نمایشگاه "ورد استون اندونزی" (بیست و هفتم لغایت سی و یکم اردیبهشت ماه)

نمایشگاه سنگ استونکس کانادا (بیست و ششم لغایت بیست و هشتم اردیبهشت)

نمایشگاه فناوریهای سنگ قطر 2017 ( StoneTech 2017) (هجدهم لغایت بیست و یکم اردیبهشت ماه)

بیست و پنجمین نمایشگاه سنگ انگلستان (پنجم لغایت هفتم اردیبهشت ماه)

نهمین نمایشگاه سنگ صربستان (سی ام فروردین لغایت سوم اردیبهشت ماه)

نمایشگاه سنگ coverings امریکا (پانزدهم تا هجدهم فروردین ماه)

نمایشگاه سنگ و سطح عربستان سعودی (پانزدهم لغایت هفدهم فروردین ماه)

بیست و سومین نمایشگاه سنگ مرمر در ازمیر ترکیه (دوم لغایت پنجم فروردین ماه)

نمایشگاه سنگ اورال اکسپو 2017 روسیه (بیست و چهارم لغایت بیست وششم اسفند 95)

نمایشگاه بین المللی سنگ سیامن Xiamenچین ( شانزدهم لغایت نوزدهم اسفند ماه 95)

چهل و سومین نمایشگاه سنگ ویتوریا – برزیل (بیست و ششم لغایت بیست و نهم بهمن ماه 95)

 

 

 

 

کلیدواژه ها: سيزدهمين نمايشگاه بين المللي سنگ اصفهان