نظرسنجی آینده بازار سنگ

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/3/5 2:36 (1859 نمایش)

گروه دیجی سنگ تلاش می کند تا در ابتدای هر سال نتایج نظرسنجی دپارتمان تحقیقات BNP Media  که از فعالان صنعت سنگ ساختمانی است و در خصوص آینده پیش روی این صنعت تحقیق می کند را در این سایت انتشار دهد. ما معتقدیم که حاصل این نظرسنجی به خوبی آینده صنعت سنگ جهان را در طی یک سال پیش رو نشان می دهد اگر شما نیز مایلید که از آینده پیش روی این صنعت اطلاع یابید تا انتهای این مطلب ما را دنبال کنید.

در این مطلب خواهید دید که سازندگان و تولیدکنندگان سنگ برای سال 2017 بسیار مصمم می باشند و برنامه های زیادی برای سرمایه گذاری های بزرگ و توسعه فعالیت های خود دارند. این نظرسنجی از جامعه آماری تولیدکنندگان و فروشندگان سنگ کوچک، متوسط و بزرگ که در سراسر آمریکا فعالیت می کنند صورت گرفته و هفتاد و شش درصد پاسخ دهندگان معتقدند که میزان فروش آنها برای سال آینده دارای رشد متوسط 17 درصدی خواهد بود، این آمار در مقایسه با سال گذشته نشان دهنده کاهش ده درصدی افراد خوشبین به رشد هفده درصدی می باشد زیرا در نظر سنجی سال گذشته هشتاد و شش درصد پاسخ دهنده ها انتظار چنین رشدی را داشتند، ولی همچنان نشانه های امیدواری برای سال 2017 در بین افراد حاضر در نظر سنجی وجود دارد.

 

نتایج حاصل از نظر سنجی به شرح ذیل می باشد:

  • محققین دپارتمان تحقیقات BNP Media علاوه بر نظر سنجی در خصوص پیش بینی رشد کسب و کار شخصی هر یک از شرکت کنندگان در طی سال پیش رو، با پرسشی دیگر نظر شرکت کنندگان را در خصوص آینده بازار سنگ، برای همه دست اندرکاران این صنعت جویا شده اند که نتایج نشان داد که اکثریت هشتاد و سه درصدی شرکت کننده در نظرسنجی، معتقد هستند که بازار در سال جدید رشد متوسط 19 درصد را تجربه خواهد نمود، این در حالی است که در سال گذشته تنها هفتاد و هشت درصد پاسخ دهندگان گفته بودند که بازار چنین رشدی خواهد داشت و ما بقی 17 درصد از شرکت کنندگان در نظر سنجی بر این باورند که بازار سنگ در طی 5 تا 10 سال آینده ثابت خواهد ماند و هیچ کس تصور اینکه این بازار کوچک تر شود را ندارد، در حالی که سال گذشته 6 درصد اعتقاد داشتند که بازار کوچکتر خواهد شد.

در نتیجه می توان گفت که افراد خوشبین به کسب و کار خودشان هر چند در مقایسه با سال گذشته ده درصد کم شده اند ولی همگی به آینده بازار صنعت سنگ در قیاس با سال گذشته خوش بین تر شده اند.

  • 73 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که قصد خرید ماشین آلات جدید برای کارگاه خود را دارند که در مقایسه با نظر سنجی سال گذشته شاهد رشد 4 درصدی در خصوص این موضوع هستیم.
  • در کنار سرمایه گذاری در تجهیزات مدرن، منابع انسانی نیز یک اولویت اصلی برای تولیدکنندگان می باشد به نحوی که 35 درصد از افراد شرکت کننده در نظر سنجی قصد دارند برای استخدام نیرو سرمایه گذاری کنند.
  • بازاریابی محصولات تولیدی و تعمیر دستگاه های موجود در خط تولید نیز درصد بالایی از توجه تولید کنندگان را دارد به طوری که 32 درصد پاسخ دهندگان برنامه دارند تا بر روی هر کدام از این موارد سرمایه گذاری انجام دهند.
  • اکثریت پاسخ دهندگان (هفتاد و یک درصد) انتظار دارند فروش خالص سالیانه آنها در سال 2017 افزایش یابد که در مقایسه با پاسخ های ارائه شده در نظر سنجی سال 2016 شاهد رشد قابل توجه چهار درصدی می باشیم.

 

نظر سنجی در صنعت سنگ

 

در طی سال 2016 موضوع استخدام و حفظ نیروهای انسانی متبحر همچنان یک مسئله اساسی بوده و در طی جلسات آموزشی برگزار شده از تولید کنندگان خواسته شد که تشویق هایی متناسب با عملکرد کارمندان و کارگرانشان اختصاص دهند و در نظر سنجی صورت گرفته شاهد رشد شگفت انگیز 85 درصدی مدیرانی هستیم که چنین تصمیمی را اتخاذ نموده اند. 59 درصد از تولید کنندگان در طی سال گذشته جایزه های نقدی به کارمندان خود داده اند، 39 درصد بیمه ها را افزایش دادند و 20 درصد جایزه های غیر نقدی مثل افزایش مرخصی به پرسنل خود داده اند. چنین رفتاری به ما نشان داد که بسیاری از مدیران به این که بر روی منابع انسانی خود سرمایه گذاری کنند اهمیت می دهند و به آینده همکاری با افراد با مهارت برنامه ریزی می کنند.

البته نظرسنجی واقعیت های سخت و اساسی بازار را نشان نمی دهد ولی میتواند یک راهنما و نمای کلی از سالی که در پیش رو است را ارایه نماید. امیدواریم که اطلاعاتی که ارائه شد برای شما مفید بوده باشد و سال کاری پیش رو برای شما موفیقت آمیز باشد.

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید، در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

 

مطالب با موضوعات مشابه
  مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

 

کلیدواژه ها: نظر سنجي آينده بازار سنگ, آينده صنعت سنگ, پيش بيني صنعت سنگ