12 ایده خارق العاده با سنگ طبیعی

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/3/11 1:55 (3845 نمایش)

به خانه یا فضای سبز خود با عنصری از طبیعت طراوت و زیبایی بیاورید، زمانیکه صحبت از مصالح ساختمانی مطرح می شود، سنگ طبیعی به علت زیبایی و دوام بالایی که دارد از قدیم مورد توجه بوده، همه ما می دانیم که اهرام مصر دارای قدمت زیادی می باشند و زمان زیادی از ساخت سازه ای با سنگ های 15 تنی گذشته و همچنان سنگ طبیعی یکی از بهترین مصالح ساختمانی می باشد.

به کار گیری سنگ طبیعی در ستون ها و دیوارهای بزرگ به دلیل سهولت در نصب در اولویت انتخاب ها می باشد و زمانیکه قصد طراحی فضای سبز را داشته باشیم، بازهم سنگ های طبیعی گوی سبقت را می ربایند. برای گرم کردن یک محیط باز عناصر بسیار کمی وجود دارند تا بتوانند به زیبایی و رنگارنگی و خواص سنگ باشند و در زیر آفتاب و باران دوام سنگ طبیعی را داشته باشند. درزیر فیلمی شامل ایده های طراحی منزل با سنگ طبیعی را مشاهده و در ادامه  12 ایده اجرا شده با این موهبت الهی را مرور و نکات لحاظ  شده در هر مورد را بررسی می کنیم.

 

 

 

 

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

سنگ آنتیک. با یکی از روش های بسیار معمول که در خانه های امروزی به وفور مشاهده می شود شروع می کنیم که آن سنگ آنتیک است. شخصاً زمانیکه انواع گزینه های سنگ طبیعی دیگر نیز برای انتخاب داشته باشم، یکی از آخرین گزینه های انتخابم سنگ آنتیک است، اما این ستون ها نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند. نیاز به کار کمتر و قیمت مناسب سنگ آنتیک، باعث شده تا در بسیاری از خانه ها از چنین ستونهای سنگی استفاده شود و به نظر من نیز واقعا زیبا هستند.

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

شومینه. آتش و سنگ طبیعی هر یک به تنهایی منظره زیبایی را خلق می کنند و استفاده از آنها با هم یک نمای کلاسیک و گرم را ایجاد می کنند که هارمونی زیبایی دارند. این یک مثال دیگر از سنگ های آنتیک است، و به همان اندازه که در بیرون از خانه زیبا هستند در داخل خانه هم بی نظیر جلوه می کنند.

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

استفاده از سنگ طبیعی برای سنگ فرش محوطه باغ با دوام بالایی که از آن سراغ داریم و نیز هم خوانی آن با طبیعت مجاورش یکی از اولین گزینه های انتخابی است و طرح قوس داری که بر روی دیوار کار شده باعث ایجاد تمرکز بیشتر بیننده به طرح و رنگ سنگ استفاده شده گردیده است.

 

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

مسیر سنگی. یک مسیر سنگ فرش شده با سنگ طبیعی که شما را به دیگر نقاط حیاط متصل می کند نسبتا جذاب است. قدمگاهی همچون این تصویر یک ترکیب بسیار عالی را با رسیدن به یک آتش دان به وجود می آورد که در تصویر بعدی می توانید مشاهده کنید.

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

آتش دان. شاید کمی جانبدارانه باشد چرا که من خودم هم یک آتش دان سنگی دارم، اما باید بگویم این نوع آتش دان ها درخشان ترین تاج را زمانی که آتش در آن می رقصد می سازند. این آتش دان دارای طرح ویژه ای است و شکل جالبی دارد. از حالت های معمول که بصورت دایره هستند متفاوت است و باعث جذابیت بیشترش شده است.

 

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

سکو. سکو یک افزودنی خوب برای هر آتش دان است، سکوهای ساخته شده از سنگ طبیعی محیطی را ایجاد می کنند که همه دوستانتان می توانند روی آن بنشینند و زمانی هم که از آن استفاده نمی شود نمایی فوق العاده دارند. گاهی اوقات چیزی مشابه این سکو یک مکان بسیار خوب نیز برای ظروفتان ایجاد می کند.

 

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

کنار استخر. وجود سنگ طبیعی و آب در کنار هم تصویر بسیار زیبایی را ایجاد می کند و چه بهتر که آنها را در یک ترکیب بدون نظم در کنار استخر به کار گیریم. ترکیب سبزه، صخره و آب در کنار استخر، این فضا را تبدیل به یک برکه شنای طبیعی می کند.

 

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

وان حمام. اگر تمایل ندارید که یک استخر برای خود درست کنید، پس بهترین چیز بعد از آن می تواند داشتن یک وان بزرگ از جنس سنگ طبیعی باشد که بتوانید روزانه در آن لذت ببرید

 

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

سنگ های در تعادل. اگر چه قرار دادن یک همچین چیزی در حیات خانه شما می تواند چند جمله مثل "هی نگاه کن، استون هنج!"  ( استون هنج یک مکان یاد بود واقعه تاریخی در انگلستان است که شبیه به این تصویر است) را از سوی بازدید کننده ها به همراه داشته باشد، ولی می تواند یک نمای بسیار زیبا را مخصوصا در یک حیات بزرگ ایجاد کند.

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

آشپزخانه. این خیلی معمول نیست که شما آشپزخانه ای را ببینید که در آن از قطعات سنگ طبیعی به این شکل استفاده کرده باشند، بنابراین چنین نمای سنگی بسیار منحصر به فرد است. نور پردازی انجام شده در زیر سنگ پیش خوان نیز شرایطی را ایجاد کرده تا نوع سنگ استفاده شده بیشتر جلب توجه کند.

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

دیوارها. من را دیوانه خطاب کنید چون با تماشای این تصویر تنها به پاییز فکر می کنم! نمی توانم از تصور این رویا خارج شوم که پس از یک پیاده روی طولانی روی برگ های رنگارنگ و ترد به چنین خانه ای وارد شوم. این تصویر مثالی دیگر از سنگ آنتیک است که می تواند به جای ستون به دیوار ها افزوده و چنین نمای خارق العاده ای را ایجاد کند.

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

جایی دور از انتظار. مسیر ماری شکل در کف حمام یک ساختار خاصی را به فضا داده است. من گمان نمی کنم چیزی مشابه این را تا به حال دیده باشید، و این راه بسیار خوبی برای اضافه کردن مقداری جذابیت به محیط است. این طرح من را به این فکر انداخت که کجا می توان از سنگ استفاده کرد که خیلی مرسوم نیست یا کمتر مرسوم باشد؟

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید، در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

 

کلیدواژه ها: سنگ طبيعي, سنگ آنتيک طبيعي, طراحي با سنگ طبيعي, دکوراسيون با سنگ طبيعي