پنج نکته در انتخاب سنگ کابینت

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/3/11 14:43 (3198 نمایش)

یکی از موارد مهم در طراحی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب سنگ کابینت مناسب است.در این مطلب پنج نکته طلایی که می تواند به انتخاب سنگ کابینت آشپزخانه به شما کمک کند را با هم مرور می کنیم، ولی پیش از آن، فیلم زیر که به معرفی انواع روکش های کانتر آشپزخانه می پردازد را مشاهده خواهیم کرد که د ر آن انواع ورق های ام دی اف، چوب طبیعی، سنگ مصنوعی و سنگ طبیعی برای استفاده به عنوان صفحه کابینت معرفی می شوند و مزایا و قیمت هر یک از آنها با دیگر گزینه ها مقایسه می شوند:

 

 
 

 

 

 

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.
 


1- یک انبار بزرگ فروش سنگ با امکان انتخاب گزینه های زیاد را پیدا کنید. اینگونه شما مطمئن خواهید بود که می توانید تمامی رنگ های موجود را بررسی کنید نه فقط چندین سنگ قرار گرفته بر روی تابلو های نمایش مغازه. همچنین مطمئن شوید که از رنگ انتخاب شده تمامی نمونه ها با رگه ها و طرح های مختلف موجود را دیده اید.

 

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.

 

2 - زمانی که به انبار سنگ می روید نمونه ای از جنس بدنه کابینت آشپزخانه منزل خود و یا یک در از کابینت را به همراه داشته باشید. نمونه جنس بدنه کابینت را در کنار سنگ ها قرار دهید تا متوجه شوید که کدام یک مد نظر شما است. البته شما بایستی قادر باشید که تشخیص دهید که رنگ سنگ و کابینت با یکدیگر سازگار است و یا خیر.

 

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.

 

3 - اگر در حال ساختن خانه ای جدید هستید رنگ کفپوش آشپزخانه را بعد از انتخاب رنگ سنگ انتخاب کنید. اما اگر در حال باز سازی ساختمان خود هستید و قصد ندارید کف پوش آشپزخانه را تغییر دهید؛ با همراه داشتن یک نمونه از کفپوش آشپزخانه درمورد سازگار بودن کف پوش و سنگ مطمئن شوید. اگر چه این دو قسمت آشپزخانه مستقیماً با هم در ارتباط نیستند؛ اما بایسیتی مطمئن شوید که ترکیب رنگ سنگ کابینت و کفپوش ترکیبی مناسب را ایجاد می کنند.

 

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.

 

4 - زمانی که با تحقیق و پرس و جو جنس سنگ کابینت را انتخاب کردید؛ حتما مطمئن شوید که عاشق رنگ و طرح آن نیز هستید. اصلاً به دنبال سنگی نباشید که فقط جنسش خوب و مقاومی داشته باشد، باید رنگ و طرح آن نیز مورد علاقه شما باشد. انتخاب سنگ کابینت یکی از عناصر آشپزخانه ای است که قرار است سال ها در آن زندگی کنید.
 

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.

 

5 - زمانی که تصمیم نهایی خود را برای انتخاب سنگ کابینت مورد نظر گرفتید؛ از فروشنده سنگ بخواهید که 5 یا 6 تکه از رگه های مختلف سنگ را به شما نشان دهد. مطمئن شوید که آن تکه سنگ های هم رنگ دقیقا نقاط روشن و تاریکش و طرح های موجود بر روی سنگ دقیقاً مطابق با نظر شما باشد و یا اگر دارای قسمتی است که نمی خواهید در آشپزخانه شما استفاده شود آن را مشخص کنید. می توانید از آن ها بخواهید که یک بار دیگر کابینت آشپزخانه را اندازه گیری کنند تا بدانید که دقیقا کدام بخش از سنگ و با چه جزئیات طرح و رنگی قرار است در آشپزخانه شما استفاده شود.

 

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.

 

در نهایت، سنگ کابینت یک سرمایه مهم برای آشپزخانه جدید شماست؛ پس مطمئن شوید که تمامی گزینه های قابل انتخاب را، مشاهده کرده اید

در فیلم زیر با نحوه نصب سنگ کابینت آشپزخانه آشنا می شوید و با اجرای موارد اشاره شده قادر خواهید بود که بدون کمک کسی، خودتان سنگ کابینت را نصب نمایید:

 

 

 

 

 

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید، در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

 

کلیدواژه ها: سنگ کابينت, سنگ کانتر تاپ, کابينت آشپزخانه