چهار ایده طراحی با سنگ مصنوعی

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/3/23 23:47 (3973 نمایش)

استفاده از سنگ مصنوعی با طرح های متنوع روش بسیار خوبی برای به روز کردن ظاهر منزل و یا محل کار می باشد. اگر تصمیم به تغییر دکوراسیون ساختمان خود با استفاده از سنگ مصنوعی را دارید ولی سردر گم هستید و نمی دانید که چه رنگ و یا چه نوعی از سنگ مصنوعی متناسب با ساختمان شماست، به شما پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. در انتهای این مطلب، شما با چهار ایده روز دنیا در  چگونگی استفاده از سنگ مصنوعی برای ساخت بهترین دکوراسیون متناسب با محل مد نظر خود آشنا خواهید شد. وجود طرح های متنوع در پنل های سنگ مصنوعی می تواند عنصری مدرن و طبیعی به طراحی خانه شما ببخشد از این سو استفاده از سنگ مصنوعی با طرح های سنگ، آجر و چوب بین طراحان حرفه ای بسیار متداول شده است، سنگ مصنوعی دارای مزایای اقتصادی و اجرای آسان می باشد که می تواند هر فضای کسل کننده ای را به یک تجربه ی به یاد ماندنی تبدیل کند. در این نوشته چهار ایده در خصوص چگونگی استفاده از سنگ مصنوعی به سبک  مد 2017 را مورد بررسی قرار می دهیم.


استفاده از سنگ مصنوعی برای ساخت میز بار

یکی از متداول ترین موارد استفاده از سنگ مصنوعی اجرای آن در میز بار، میز غذا خوری، باربکیو، یا نوشیدنی های الکلی می باشد زیرا پنل های سنگ مصنوعی با برآمدگی و فرو رفتگی های شاخص خود مکمل بسیار خوبی برای صفحه کابینت صاف و براق می باشند و حس طبیعی بودن را به فضا می افزایند. با توجه به وجود تنوع بالا در طرح و رنگ سنگ های مصنوعی، با یک انتخاب صحیح می توان به فضا حس گیرایی و دوستانه و در عین حال مدرن را بخشید.

 

چهار ایده طراحی با سنگ مصنوعی

 

 

 

دیواری از جنس سنگ مصنوعی با طرح آجر

 سنگ مصنوعی با سطحی از طرح آجر، برای هر نوع فضایی قابل انطباق و مناسب می باشد. به آشپزخانه ظرافت، به فضای نشیمن اصالت، و به حمام مدرنیته می بخشد. پنل های سنگ مصنوعی با طرح آجر به دلیل داشتن جذابیت کلاسیک و تطبیق پذیری بی نهایت، بسیار متداول شده اند.

این طرح از پنل های سنگ مصنوعی با خود جلوه گاهی از رنگ و بافت را به ارمغان می آورند که هیچ دیوار ساده سفیدی قابلیت رقابت با آن را ندارد. نصب اینگونه پنل های سنگ مصنوعی از نصب آجر واقعی بسیارآسان تر بوده و گزینه بسیار مناسبی برای طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود.

 

چهار ایده طراحی با سنگ مصنوعی

 

 

ترکیب زیبایی از سنگ مصنوعی و چوب طبیعی

استفاده از تم طبیعت روشی مرسوم در طراحی فضاهای داخلی می باشد. در هم آمیختن عناصر مختلف طبیعی به فضای ساخته شده توسط بشر، ثبات و اصالت را با خود به همراه می آورد و حس فضای طبیعی را به داخل منزل القاء میکند. ترکیب پنل های سنگ مصنوعی با تم چوب طبیعی فضا را به مکانی خاطره انگیز و به یاد ماندنی تبدیل می کند. توجه داشته باشید که درانتخاب طرح سنگ مصنوعی باید دقت لازم را به کار گیرید؛ اگر عنصر اصلی طراحی، سنگ مصنوعی است، باید از طرح و رنگی استفاده شود که با چوب طبیعی در تعارض نباشد. یک ترکیب با سلیقه از سنگ مصنوعی و چوب طبیعی کلید اصلی رسیدن به ظاهری می باشد که هرگز برای شما کسل کننده نخواهد شد.

 

چهار ایده طراحی با سنگ مصنوعی

 

 

ستونی از جنس سنگ مصنوعی

ساخت یک ستون از جنس سنگ مصنوعیدر جلوی منزل، تاثیر اولیه قدرتمندی را در ذهن همه ایجاد می کند. ستون های طراحی شده با  سنگ مصنوعی ستون هایی خوش سبک و دل فریب می باشند و با خود به فضا ظرافت و اعتبار می افزایند. در کل اضافه کردن سنگ یا آجر مصنوعی در طراحی باعث برجسته تر شدن بافت سطحی می شود. در حال حاضر طراحان و مصرف کنندگان پی به کیفت بالا و مقرون به صرفه بودن این محصول برده و پروژه های ساخته شده با سنگ مصنوعی محبوبیت یافته و در حال افزایش می باشند.

 

چهار ایده طراحی با سنگ مصنوعی

 

اکنون با مشاهده چهار ایده فوق می توانید در انتخاب رنگ و طرح سنگ مصنوعی مد نظر خود تصمیمی مناسب تر اتخاذ نمایید.

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید، در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

 

کلیدواژه ها: طراحي با سنگ مصنوعي, دکوراسيون با سنگ مصنوعي, طراحي منزل با سنگ مصنوعي, تغيير دکوراسيون با سنگ مصنوعي