یازده ایده استفاده از مرمریت

نوشته شده توسط : ادمين ديجي سنگ در : 1396/11/28 15:31 (2016 نمایش)

این تصور که برای به کار گیری سنگ مرمریت احتیاج به یک فضای بزرگ می باشد یک باور کاملا اشتباه است شما می توانید با این سنگ زیبا اتاق خود را چه بزرگ و چه کوچک تزئین کنید. با پیشرفت تکنولوژی و تولید مصالح ساختمانی جدید ولی هنوز مرمریت در دکوراسیون داخلی حرف های زیادی برای گفتن دارد. از طراحی پیشخوان گرفته تا میزهای صبحانه و ... سنگ مرمریت می تواند هر محیطی را تبدیل به یک فضای لوکس کند. در اینجا 11 ایده برای طراحی مدرن خانه به وسیله سنگ مرمریت آورده شده است.

 

1- میز غذاخوری. امکان جا به جا کردن یک میز غذا خوری با صفحه ای از جنس سنگ مرمریت یک امتیاز بسیار ویژه است و این امتیازی است که کابینت های ساخته شده با سنگ ندارند ولی توصیه می شود برای فروش و یا اجاره خانه، این میز زیبا را هم جزع ملک خود برای جذب مشتری بگذارید که بماند.

 

کاربرد مرمریت

 

 

2- آشپزخانه، در کنار سنگ مرمریت با کمک چند قطعه کوچک مانند، وردنه، تخته، نمکدان و فلفل پاش میتوانید نمای شیک و زیبایی را به سنگ مرمیت بدهید و نمای زیبای مرمریت را به یک جلوه بی نظیر تبدیل کنید. یادتان باشد که اجزاء و وسایل آشپزخانه را نباید در پشت درب های کابینت پنهان کرد، بلکه آن ها را روی پیشخوان رها کنید و از آنها لذت ببرید.

 

11 ایده استفاده از مرمریت در خانه

 

 

3- میز پذیرایی. یک میز پذیرایی با صفحه رویی از جنس مرمریت یک مرکزیت خیره کننده را برای اتاق نشیمن ایجاد می کند. فقط به یاد داشته باشید که حتما از زیر لیوانی استفاده کنید، چرا که مایعات می توانند سطح مرمریت زیبای شما را لکه دار کنند!

 

استفاده از مرمریت

 

 

4- میز کافه، یک میز کافه کوچک بسیار شیک که با سنگ مرمریت و برای فقط یک یا دو نفر ساخته شده است، باعث می شود تا در صبح از اسپرسویی که می نوشید لذت بیشتری ببرید. ترکیب این میز زیبا با صفحه مرمریت به همراه صندلی های سیاه و یا طراحی مدرن دیگری به همراه صندلی های چوبی کلاسیک بی نظیر می شود.

 

استفاده از مرمریت

 

 

5- میز عسلی کنار تخت. یک میز کوچک که با رویه مرمریتی برای ضرورت های زمان خواب بسیار خوش استیل است. اگر واقعا می خواهید که از رنگ روشن مرمریت استفاده کنید، به یاد داشته باشید که دیوارهای اتاق خوابتان را حتما با رنگ تیره رنگ بزنید تا کنتراست مناسب ایجاد شود.

 

استفاده از مرمریت

 

 

6- سینی. یک سینی با جنس مرمریت، باعث می شود که هرچیزی که در اطراف آن قرار دارد دلپذیر تر جلوه کند. آن را در اتاق خواب برای نگهداری از عطر ها و جواهراتتان، در اتاق نشیمن برای تعدادی کتاب و یک مجسمه، یا در اتاق غذا خوری در زیر انواع لیوان ها قرار دهید.

 

استفاده از مرمریت

 

 

7- اطراف وان. ورقه های سنگ مرمریت با رگه های رمانتیک مشکی به این وان نمایی محسور کننده داده، در صورت استفاده از سنگ مرمریت در حمام، ضروری است که مطمئن شوید که بطور کامل آب بندی شده و از آسیب آب در امان باقی خواهد ماند و دقت داشته باشید که به طور منظم آن را بازبینی و دوباره آب بندی کنید.

 

استفاده از مرمریت

 

 

8- چاپ مرمریتی. با یک بودجه نسبتاً کم، روش هایی برای آوردن مرمریت به محیط خانه وجود دارد، مانند چاپ طرح مرمریت بر روی سطوح مختلف و یا استفاده از خطوط موجود در سنگ مرمریت در آثار هنری همچون تابلو. چاپ مرمریتی خواه در یک اثر هنری یا روی یک پارچه، در حال حاضر بسیار جذاب است، بنابراین شما می توانید انتخاب های زیادی داشته باشید

 

استفاده از مرمریت

 

9- صفحه کابینت آشپزخانه. صفحات کابینت مرمریتی گران قیمت هستند، اما اگر یک آشپزخانه کوچک و جمع و جور دارید، قیمت تمام شده برای شما می تواند بیش از آن چیزی شود که تصور می کنید. اگر قلبتان با مرمریت گره خورده و علاقه دارید که حتماً از سنگ مرمریت در تزئین خانه خود استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم که برای محیط های دیگری مانند، موزاییک های راهرو، دیوارها و ... از سنگ مرمریت استفاده کنید.

 

استفاده از مرمریت

 

 

10- محل پخت و پز. یکی از بهترین کاربردهای سنگ مرمریت در آشپزخانه در محل پخت و پز است بدون اینکه مبلغ زیادی را برای آن صرف کنید. زیرا سطح ملایم و طبیعی مرمریت مورد علاقه نانوا هاست، چرا که مرمریت باعث می شود که خمیر بیشتر خنک بماند و کار با آن راحت تر می شود.

 

استفاده از مرمریت

 

 

11- رخت شوی خانه لوکس. یک پیشخوان مرمریت یا یک محل تاشو در اتاق رخت شوی خانه یک سورپرایز غیر منتظره است که می تواند نشاط را به جای خستگی از کار های روزمره در شما ایجاد کند. چرا روزهایی که قرار است رخت بشویید را زیبا تر نکنیم؟

 

استفاده از مرمریت

 

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

 

کلیدواژه ها: مرمريت, سنگ مرمريت