چهل و سومین نمایشگاه سنگ ویتوریا - برزیل

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/1/9 12:38 (803 نمایش)

چهل و سومین نمایشگاه سنگ ویتوریا 14 تا 17 فوریه 2017 (بیست و ششم الی بیست و نهم بهمن ماه 1395) در مرکز کاراپینا در اسپیریتو سانتو، برزیل برگزار شد.

کشورهای آمریکای لاتین تلاش های بسیاری برای جذب سرمایه گذاران خارجی در بخش صنعت سنگ خود می کنند. نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل در آمریکای لاتین، با این سیاست هر ساله میزبان بازدید کنندگان سراسر جهان می باشد و تمامی تلاش غرفه داران و برگزارکنندگان، بر افزایش مشارکت سرمایه گذاران خارجی تمرکز داشت.

 

نمایشگاه سنگ برزیل

 

نمایشگاه بین المللی سنگ 2017 ویتوریا، برای چهل و سومین بار در تاریخ بیست و ششم الی بیست و نهم بهمن ماه 1395 برگزار گردید و در مقایسه با دوره پیشین، که در سال 2016 برگزار شده بود تعداد بازدیدکنندگان بین المللی بیشتری را جذب خود نمود.

به گفته بازدید کنندگان این دوره از نمایشگاه، تلاش مسولین در معرفی نمایشگاه به عنوان یک محیط پر رونق برای کارآفرینان، سرمایه گذاران و مصرف کنندگانی که به دنبال بازدید از تکنولوژی های روز دنیا هستند بسیار مثمر ثمر بوده است و به خوبی توانستند مخاطبین خود را جذب نمایند.

نمایشگاه سنگ

برگزار کنندگان، اذعان دارند که برگزاری این دوره از نمایشگاه، منعکس کننده مناسبی از صنعت سنگ برزیل بوده و نباید فراموش نمود که در طی بازه زمانی بحران اقتصاد جهانی، کارآفرینان صنعت سنگ در برزیل، سختی زیادی را تحمل نمودند تا بتوانند بر این مشکل غلبه کنند و راه های صادرات به بازار خارج را پیدا کنند. که در طی این مسیر سرمایه گذاری های خارجی صورت گرفته کمک بزرگی به صنعت سنگ برزیل نموده است.

سرمایه گذاری در صنعت سنگ برزیل، نتایج مثبتی را به همراه داشته است. در نیمه اول سال 2016، منطقه اسپیریتو سانتو، که بزرگترین مرکز تولید سنگ در برزیل است، موفق شد تا مبلغ صادرات 501 میلیون دلار، معادل 62% کل مبلغ صادرات سنگ مرمر و گرانیت برزیل در سال 2015 را به نام خود ثبت کند و اگر همین روند حفظ شود، میزان صادرات سنگ صورت گرفته در این سال، بهتر از سال گذشته خواهد بود و این موضوع نشان دهنده پویایی صنعت سنگ در برزیل می باشد.

نمایشگاه سنگ برزیل

بر اساس اعلام وزارت توسعه کشور برزیل، در نیمه اول سال 2016، واردات ماشین آلات و تجهیزات صنعت سنگ در منطقه اسپیریتو سانتو، 25.5 میلیون دلار بوده که این میزان نزدیک به مبلغ کل خریدهای صورت گرفته در سال 2015 (38.8 میلیون دلار) می باشد.

با شروع بهبود وضعیت اقتصادی کشور برزیل، تعداد صادر کنندگان و وارد کنندگان صنعت سنگ، در این کشور نزدیک به دو برابر شده اند.

استراتژی همکاری و جلب سرمایه گذار خارجی در نمایشگاه 2017 سنگ ویتوریا کاملا مشهود بود و جلب خریداران و واردکنندگان بالقوه خارجی برای ورود به بازار سنگ برزیل به خوبی انجام شد. نباید فراموش کرد که خاطره خوب نمایندگان بیش از 60 کشور که در دوره قبلی نمایشگاه حضور داشته اند، کمک بزرگی به دسترسی به اهداف این دوره از نمایشگاه نموده است.

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: نمايشگاه سنگ برزيل