نمایشگاه بین المللی سنگ شیامین Xiamen چین

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/1/9 13:34 (964 نمایش)

نمایشگاه بین المللی سنگ شیامین  Xiamen در این دوره از برگزاری به توسعه موفقیت خود و تقویت جایگاهش به عنوان یک رویداد آموزشی و افزایش ارتباطات در صنعت خود فکر می کند و سعی در ثبات جایگاه خود دارد. انتظار می رود از 6 تا 9 مارس 2017 (مصادف با شانزدهم لغایت نوزدهم اسفند ماه هزار و سیصد و نود و پنج) ، نزدیک به 150000 بازدیدکننده از سرتا سر جهان در این نمایشگاه بین المللی حضور یابند. جذب بازدیدکننده از سراسر دنیا، بهینه سازی ساختار غرفه ها و بهبود در اطلاع رسانی مشخصات محصولات به عنوان اهداف اصلی برگزارکنندگان نمایشگاه امسال است. نمایش نوآوری در محصولات و همینطور ماشین آلات مربوط به صنعت سنگ به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا با جدیدترین پیشرفت های تکنولوژی در این صنعت آشنا شوند.

نمایشگاه بین المللی سنگ Xiamen در سال گذشته، فضای بزرگی معادل 1.9 میلیون فوت مربع را برای تقریبا 150000 بازدیدکننده و 2000 غرفه دار از 56 کشور اختصاص داد. این فضا به چهار بخش مختلف شامل سنگ های داخلی، سنگ های بین المللی، ماشین آلات و ابزارها و فضای باز تقسیم شده بود. شرکت کننده های جدید، 20% تعداد کل افراد حاضر را در نمایشگاه 2016 تشکیل می دادند. که این آمار نشانگر رشد چشمگیر حضور شرکت های جدید از کشورهای خارجی می باشد به علاوه، تعداد زیادی از کشورها از جمله جمهوری چک، ونزوئلا، زیمباوه، سیشل، سریلانکا، افغانستان و مراکش برای بار اول در این نمایشگاه شرکت کردند.

 

نمایشگاه سنگ سیامن چین

 

Lai Guoxiang، مدیر کل نمایشگاه سنگ شیامن می گوید : " در سال 2001 تنها با 125 غرفه و با فضای کل 4000 متر مربع فعالیت خود را آغاز کردیم و در سال 2016 این نمایشگاه با فضای کل 180000 متر مربع با 2000 غرفه دار از 56 کشور به کار خود ادامه میدهد در سال گذشته 148573 بازدید کننده داشتیم که 28690 نفر از آنها از خارج از کشور بودند. مهم ترین دلیل موفقیت نمایشگاه سنگ شیامین، خواست مردم و قدرت نیروی اتحاد آنها است . همکاری و اتحادمان با رسانه ها، انجمن ها ، برندهای تجاری و همینطور همه کسانی که به برگزاری نمایشگاه علاقه مند هستند در این موفقیت بزرگ تاثیر گذار بوده است. در سراسر دنیا تبلیغات و خدمات خودمان را بدون وقفه ارائه می کنیم. از این رو مردم می دانند که نمایشگاه سنگ شیامین، بهترین انتخاب آنهاست."

 

نمایشگاه سنگ سیامن چین

 

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی سنگ شیامین Xiamen از تاریخ 6 تا 9 مارچ 2017 برگزار خواهد شد و برگزار کنندگان نمایشگاه خود را متعهد به افزایش تعداد بازدید کنندگان از سراسر دنیا، بهینه سازی ساختار غرفه ها و بهبود در نحوه ارائه مشخصات محصولات در این دوره از نمایشگاه نموده اند. در مصاحبه با Lai Guoxiang مسئول بر گزاری این دوره از نمایشگاه، وی اذعان دارد که این نمایشگاه ، به عنوان محلی برای پیش بینی آینده صنعت سنگ شهرت جهانی یافته است .در سال 2016، 20% از کل شرکت کنندگان در این نمایشگاه برای اولین بار در این رویداد شرکت کردند و شرکت کنندگان بین المللی از 148 کشور مختلف حضور داشته اند.توجه ویژه مسئولین نمایشگاه به بازاریابی و ارتباط با رسانه ها و ارائه خدمات عالی به غرفه داران ، موفقیت همه غرفه داران حاضر در این نمایشگاه را تضمین می کند .

 

نمایشگاه سنگ سیامن چین

 

علاوه بر این ، نمایشگاه بین المللی سنگ شیامین Xiamen ، میزبان کنگره جهانی سنگ (WSC) نیز خواهد بود که برگزارکنندگان نمایشگاه بر این باورند که این کنگره بسیار آموزنده و همراه با ارائه اطلاعات به روز در این صنعت برای مخاطبان خود خواهد بود . کنگره جهانی سنگ، مجموعه ای از رویدادها و سمینارهای اختصاصی برای ارائه نوآوری ها و تکنولوژی های جدید در صنعت سنگ خواهد بود. در سال 2016، 35 انجمن فرصت ارائه مطالب خود را یافتند که انتظار میرود این تعداد در سال 2017 افزایش یابد.

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: نمايشگاه سنگ چين