نمایشگاه سنگ اورال اکسپو 2017 روسیه

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/1/9 14:25 (908 نمایش)

نمایشگاه سنگ اورال اکسپو 2017 در تاریخ های چهاردهم الی شانزدهم مارچ 2017 (بیست و چهارم الی بیست وششم اسفند 95) در اکاترینگ بورگ، روسیه برگزار می شود.

محل برگزاری: مرکز نمایشگاه بین المللی اکاترینگ بورگ می باشد.

 

نمایشگاه سنگ

 

این نمایشگاه برای بار پنجم در اورال، منطقه اکاترینگ بورگ که مرکز صنعت سنگ روسیه است برگزار خواهد شد. در این منطقه، معادن و کارخانه های سنگبری زیادی وجود دارند. امروزه منطقه اورال، یکی از امیدبخش ترین و پویاترین مناطق روسیه است که سرمایه گذاری زیادی نیز در آن انجام شده است. یکی از دلایل مهم هجوم سرمایه گذاران به این منطقه ریسک سرمایه گذاری بسیار پایین آن می باشد، که از عوامل تاثیر گذار بر سود دهی بالای صنعت سنگ در روسیه میتوان به افزایش سرعت ساخت و ساز و نیز توسعه زیرساختارهای شهری توسط دولت نام برد.از عوامل موثر در شکل گیری رونق ساخت و ساز در کشور روسیه، آماده سازی فضای مورد نیاز برای برپایی مسابقات جام جهانی فوتبال در سال 2018 و سایر رخدادهای بین المللی در این کشور می باشد.

 

نمایشگاه سنگ

 

برگزار کننده نمایشگاه سنگ اورال اکسپو، انجمن صنعت سنگ روسیه است. این مرکز شرکت های فعال در صنعت سنگ روسیه را تحت پوشش خود دارد و با سازمان ها، شرکت ها و انجمن های صنایع سنگ در کشورهای دیگر در ارتباط است.

 

نمایشگاه سنگ روسیه

 

هدف از برپایی این نمایشگاه، توسعه تکنیک ها و تکنولوژی های تولید و فرآوری سنگ و همچنین فرهنگ سازی برای ترویج استفاده از سنگ طبیعی در ساخت و ساز می باشد و در طول نمایشگاه، فعالیت هایی شامل، برپایی کنفرانس ها، سمینارها، میز گردها، مسابقات معماری و کارگاه "تاثیر سنگ در معماری" اجرا خواهند شد.

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: نمايشگاه سنگ روسيه