بیست و سومین نمایشگاه سنگ مرمر در ازمیر ترکیه

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/1/9 14:44 (1071 نمایش)

بیست و سومین نمایشگاه سنگ مرمر ترکیه 22 – 25 مارچ 2017 مصادف با دوم الی پنجم فروردین ماه 1396  در شهر ازمیر برگزار میشود.این نمایشگاه تمرکز خود را بر روی معرفی آخرین تکنولوژی های فرآوری سنگ طبیعی خواهد گذاشت.

 

نمایشگاه سنگ ترکیه

 

از حسن تونکاگ، چهره شناخته شده صنعت سنگ ترکیه پرسیدم، آیا برنامه جدیدی در بیست و سومین نمایشگاه سنگ مرمر وجود خواهد داشت و تفاوت آن با دوره های قبل در چیست؟

حسن تونکاگ : در این دوره از برگزاری نمایشگاه برای اولین بار، دو بخش جدید به نمایشگاه اضافه شده است. در یک بخش، امکانات طراحی محصول از سنگ خام فراهم شده است و در بخش دوم محلی برای ایده های طراحی داخلی در نظر گرفته شده، که در آن ایده های جدید به نمایش گذاشته می شوند و بازدید کنندگان شاهد آن خواهند بود که چگونه از سنگ طبیعی در معماری و ساخت و ساز می توان به صورت خلاقانه استفاده نمود. ما هنوز در حال برنامه ریزی هستیم و خبرهای بیشتر در زمان نزدیک شدن به برگزاری نمایشگاه، به اطلاع مخاطبین رسانده خواهد شد. ما این اطمینان را به شما میدهیم که در برگزاری نمایشگاه سنگ مرمر 2017 مجدداً مطابق سالهای پیشین، این نمایشگاه به عنوان یکی از مهم ترین نمایشگاه ها صنعت سنگ ساختمانی شناخته خواهد شد.

 

نمایشگاه سنگ ترکیه

 

چرا حضور در نمایشگاه سنگ مرمر 2017 برای فعالین صنعت سنگ یک ضرورت است؟

حسن تونکاگ: نمایشگاه سنگ مرمر 2017، یکی از سه نمایشگاه برتر سنگ طبیعی در دنیا است و بزرگ ترین نمایشگاه تخصصی در ترکیه می باشد. ترکیه، یکی از بزرگترین تولید کنندگان سنگ طبیعی است و با داشتن تعداد زیادی از معادن سنگ مرمر، تراورتن و چندین سنگ طبیعی دیگر همچون عقیق، نقش مهمی در صنعت سنگ دارد. از دو دهه قبل، این نمایشگاه به برندی شناخته شده برای نمایش آخرین مد سنگ به شکل های خام، اسلب و یا قطعات کار شده تبدیل شده است. همچنین در این نمایشگاه، آخرین تکنولوژی های فرآوری سنگ به نمایش گذاشته و بازدید کنندگان میتوانند تجهیزات روز این صنعت را مشاهده کنند.

 

نمایشگاه سنگ ترکیه

 

این نمایشگاه برای بخش ساختمان سازی و مهندسین معمار چه اهمیتی دارد؟

حسن تونکاگ: از معماران و سازندگان ساختمان برای بازدید از نمایشگاه سنگ مرمر 2017 ترکیه دعوت می کنم زیرا همانگونه که آمار نشان میدهد، استفاده از سنگ طبیعی به عنوان پر طرفدار ترین مصالح ساختمانی همچنان مشتاقان خود را دارد و علت آن طبیعی بودن این محصول است. سنگ طبیعی در زیبایی ساختمان تاثیری خارق العاده دارد. امروزه با افزایش تقاضای خرید ساختمان های سبز که در آن روح طبیعت جاری است، تقاضا برای استفاده از سنگ طبیعی نیز رو به افزایش است و همانطور که قبلا نیز اشاره کردم، برای اولین بار در برگزاری نمایشگاه های سنگ مرمر، بخشی برای ارایه ایده های خلاقانه در طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از سنگ طبیعی به نمایشگاه اضافه شده است که بازدید از آن برای سازندگان ساختمان و معماران، میتواند بسیار مفید و مثمر ثمر باشد.

 

نمایشگاه سنگ ترکیه

 

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: نمايشگاه سنگ ترکيه