نمایشگاه سنگ coverings امریکا

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/1/12 11:2 (922 نمایش)

درباره نمایشگاه Coverings

به مدت تقریبا سی سال، نمایشگاه Coverings مهمترین رویداد در زمینه کاشی و سرامیک و صنعت سنگ طبیعی در شمال امریکا بوده است. برای سال های متمادی، بازدید کنندگان در هر زمینه ای از کاشی و صنعت سنگ، نمایشگاه coverings را مهم ترین رویداد میدانستند. این نمایشگاه برای دست اندرکاران صنعت سنگ ساختمان، جایگاه خود را به عنوان مکانی برای بازدید از هزاران محصول جدید، آشنایی با تامین کنندگان سرتاسر جهان و کسب اطلاعات جدید از صنعت سنگ ساختمانی حفظ نموده است. هر آنچه در صنعت کاشی و سنگ طبیعی جدید باشد، آن را در نمایشگاه Coverings خواهید یافت.

شما چه چیزی از نمایشگاه Coverings به دست می آورید؟

قرار گرفتن در معرض جدیدترین محصولات کاشی و سنگ جهان، دسترسی به سمینارهای معتبر رایگان ، فرصت شبکه سازی با بیش از ده ها هزار نفر از شرکت کنندگان از جمله توزیع کنندگان، خرده فروشان، سازندگان، پیمانکاران و نصابان، متخصصین معمار و طراحان دکوراسیون ، و سازندگان و مرمت کنندگان بخشی از دست آوردهای حضور شما در نمایشگاه coverings است.

 

نمایشگاه سنگ coverings امریکا

 

 

زمان و محل برگزاری:

4 تا 7 آوریل سال 2017 (پانزدهم تا هجدهم فروردین 1396)

ایالات متحده امریکا – فلوریدا – اورلاندو - مرکز کنوانسیون Orange County

 

ساعات فعالیت نمایشگاه:

سه شنبه، 4 آوریل: 10 صبح تا 5:30 بعد از ظهر

چهارشنبه، 5 آوریل: 05:10 صبح تا 5:30 بعد از ظهر

پنجشنبه 6 آوریل: 10 صبح تا 5:30 بعد از ظهر

جمعه 7 آوریل: 10صبح تا 3 بعد از ظهر

 

 

اهداف نمایشگاه Coverings:

نمایشگاه Coverings نه تنها شما را به جهان کاشی و سنگ می برد، بلکه درآمد حاصل از سرمایه گذاری را در حمایت، استاندارد سازی، آموزش و ارتقاء صنعت سنگ سرمایه گذاری به کار می گیرد.

 

چه کسانی به نمایشگاه Coverings می آیند؟

نمایشگاه Coverings در هر سال بیش از 25000 شرکت کننده را به تجربه جهانی کاشی و سنگ جذب می کند. غرفه های نمایشگاه شامل:

 • توزیع کنندگان
 • خرده فروشان
 • پیمانکاران / نصابان
 • انبوه سازان
 • معماران / طراحان
 • سازندگان / مرمت کنندگان
 • خدمات حرفه ای (آموزش، IT، حمل و نقل، و غیره)

می باشند

خریداران در نمایشگاه Coverings به دنبال محصولات/خدمات زیر هستند:

 

 • سرامیک
 • کاشی
 • ظروف چینی
 • تزئینی و سفارشی
 • موزاییک
 • شیشه
 • معدن سنگ
 • سنگ طبیعی
 • سنگ گرانیت
 • سنگ مرمر
 • سنگ تراورتن
 • کوپ سنگ
 • سنگهای آهکی
 • سند استون
 • سنگ کوارتز
 • موزاییک سیمانی
 • آگلومره
 • و دیگر سنگ های طبیعی

 

محصولات و تجهیزات موجود در نمایشگاه Coverings

 • مواد و ابزار نصب سنگ
 • انواع پوششهای سطح
 • انواع بتونه
 • تجهیزات برش و حکاکی
 • تجهیزات ساخت
 • تجهیزات کف سازی
 • تجهیزات مرمت و تمیز کردن
 • لوازم جانبی آشپزخانه و حمام

چرا باید در نمایشگاه Coverings حضور یافت؟

تجربه حضور در آخرین تحولات کاشی و سنگ طبیعی، برقراری ارتباط با همکاران فعال در این صنعت، و کسب کوله باری از دانش و ارتباطات که به پیشبرد موقعیت کسب و کار تان کمک خواهد کرد جزعی از فواید حضور در این نمایشگاه می باشد. اگر صاحب یک کسب و کار کوچک، و یا یک شرکت چند میلیارد دلار ی هستید، در هر صورت شرکت در نمایشگاه Coverings موفقیت شما را تضمین خواهد نمود.

با حضور در این نمایشگاه، به منابع تامین آخرین محصولات روز دنیا دسترسی خواهید یافت که مشتریان شما مشتاق آن می باشند. در این نمایشگاه 1100 تولید کننده و تامین کننده ی پیشرو در جهان از شمال امریکا، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، برزیل و .... اقدام به معرفی ابزار و محصولات خود می کنند نمایشگاه Coverings نوعی سرمایه گذاری است که با ایده ها و قراردادهای آتی مبلغ سرمایه گذاری کرده برای حضور در نمایشگاه را بارها کسب خواهید کرد.

 

نمایشگاه سنگ امریکا

 

آموزش

هم زمان با برگزاری نمایشگاه coverings جلسات کنفرانس، کارگاه های آموزشی و تورهای نمایشی رایگان برگزار می شوند. در برنامه های آموزشی در نظر گرفته شده از سخنرانان پیشرو در هر یک از بخش های ساختمان سازی جهت ارائه به روزترین اطلاعات این صنعت دعوت شده است. این دوره های آموزشی موفقیت شما را تضمین خواهد نمود. نمایشگاه Coverings ارائه دهنده ی گواهی AIA / CES و یکی از اعضای NKBA CEU است که این موارد کسب اطلاعات روز صنعت سنگ ساختمان توسط حاضرین در جلسات آموزشی را تضمین می کند. و همه این موارد بدون دریافت هر گونه مبلغی توسط برگزار کنندگان نمایشگاه ارائه می شود.

 

نمایشگاه سنگ coverings امریکا

 

ارتباطات ارزشمند

بیش از 25،000 شرکت پیشرو در صنعت کاشی و سنگ و برندهای در حال رشد درنمایشگاه Coverings حاضر می شوند. شما میتوانید از این شانس استفاده کنید و با افرادی همکارانی ارتباطات برقرار کنید، که با چالش های مشابه مشکلات پیش روی شما در حال دست و پنجه نرم کردن هستند و منافع آن ها با شما مشترک است. نمایشگاه Coverings مکانی برای دیدار چهره به چهره با تامین کنندگانتان، مشتریان بالقوه شما در سرتاسر جهان، و شبکه سازی با افراد موفق می باشد. تایم استراحت و آنتراک بین جلسات، محلی عالی برای برقراری ارتباط است!

 

نمایشگاه سنگ coverings امریکا

 

 

ویژگی های نمایشگاه Coverings

نمایشگاه coverings برای همه دست اندرکارن صنعت کاشی و سنگ محصولات جدیدی برای ارائه دارد. از نمایش زنده ی نصب سنگ و کاشی تا تورهای نمایشی و سمینارهای آموزشی و ایجاد محیطی دوستانه برای شبکه سازی با همکاران موارد است که در طی، چهار روز حضور شما در نمایشگاه Coverings تجربه خواهید نمود.

 

تورهای صوتی

این بخش برای اولین بار، برای اجرا در طول نمایشگاه 2017 Coverings برنامه ریزی شده است و در طی آن شرکت کنندگان امکان دریافت یک تور هدایتی صوتی از طریق اپ رسمی Coverings را دارند. این تور از پیش ضبط شده و اطلاعاتی در مورد غرفه ها ی نمایشگاه و مقدمه ای جامع در مورد بخش های مختلف نمایشگاه را به شرکت کنندگان منتقل می کند. از طریق تلفن همراه خود می توانید متناسب با زمان خود سرعت حرکت تور را کنترل نمایید، و حتی تور گردش در فضای نمایشگاه را در طی چند روز بخش بندی کنید.

روزهای تقدیر

روزهای قدردانی Coverings شامل تورهای متناسب نمایشگاه، ناهار و جلسات آموزش می باشد.

4 آوریل: روز سازنده و تغییر دکور

5 آوریل: روز معمار و طراح

5 و 6 آوریل: روز پیمانکار

7 آوریل: روز تولید

نصاب و طراح پروژه ی برنده جایزه ای 2500 $ و اقامت یک شبه در اورلاندو و بیشتر را دریافت می کنند.

 

نمایش نصب زنده در غرفه 3135

یکی از محبوب ترین ویژگی های نمایشگاه Coverings مراسم نصب زنده در غرفه 3135 می باشد. در این کلاس های زنده به شرکت کنندگان دیدی نزدیک از چگونگی رسیدگی پیمان کاران رده بالا به انواع چالش های تاسیسات کاشی می دهد. همچنین شرکت کنندگان نصب طیف گسترده ای از محصولات جدید را مشاهده خواهند کرد و تکنیک هایی برای نصب بهتر کاشی و سنگ را آموزش میبینند.

 

نمایشگاه سنگ coverings امریکا

 

 

ساعات خوشحالی!

به دلیل تقاضای زیاد، ساعات خوشحالی در بعد از ظهر ها از ساعت 3:30 تا 5:30 بعد از ظهر در نمایشگاه برگزار خواهد شد. و غرفه های مخصوص تهیه شده اند که در این تایم میتوانید همکاران خود را به نوشیدنی مهمان کنید و در لحظات لذت بخشی اقدام به ساخت شبکه همکاران خود کنید.

 

 

نمایشگاه سنگ coverings امریکا

 

 

غرفه 1568

غرفه رسانه های اجتماعی در سال 2017 به عنوان مرکز ارتباطات نمایشگاه Covering در غرفه 1568 دوباره راه اندازی خواهد شد. این فضا برای استراحت شرکت کنندگان، شارژ دستگاه های شخصی و شبکه سازی با همکاران ایجاد شده است. در این غرفه یک سری سمینارهای آموزشی به نام "بایت" ارائه می شود که دارای موضوعات دیجیتال محور می باشد. همچنین از ساعت 3:30 تا 5:30 هر بعد از ظهر، یک کافه در این مکان برای ساعت خوشحالی برقرار خواهد شد تا شما از یک نوشیدنی و دیدار با شرکت کنندگان دیگر لذت ببرید.

 

راک استار Coverings - برنامه رهبران آینده

راک استار Coverings برنامه ای برای تشخیص استعدادهای درخشان جوانان حاضر در صنعت کاشی و سنگ می باشد تا با به اشتراک گذاری موفقیت ها و چشم انداز آن ها، الگویی برای نسل های آینده ایجاد شود. این برنامه با هدف اجرای رسالت نمایشگاه Coverings در حمایت از رشد و موفقیت افراد با استعداد این صنعت می باشد و در طی آن به توسعه شبکه های ارتباطی و ایجاد فرصت های آموزشی تأکید می شود.

 

رقابت طراحی نصب - نسخه کوچک خانه: غرفه 458

رقابت طراحی نصب و راه اندازی جاذبه ای است که حتما باید ببینید. در نمایشگاه  coverings 2017، سه خانه کوچک وجود دارند که پیمانکاران پنج ستاره ی NTCA و طراحان برجسته با همکاری هم طراحی زیبا و نصبی استثنایی را به نمایش خواهند گذاشت. هر خانه کوچک بر سبک متفاوتی زیباشناسی اشاره دارد و در طی آن نصب کاشی و سنگ را به صورت زنده به نمایش می گذارد.

 

نمایشگاه سنگ coverings امریکا

 

SFA و بخش سنگ: غرفه 3898

اتحادیه ی تولید کنندگان سنگ (SFA) سازمانی اختصاص داده شده به آموزش فرآیند تولید است. SFA آموزش های زنده اجرا و نصب سنگ و کاشی را در غرفه خود به نمایش می گذارد. همچنین از محصولات تولیدی SFA نیز در این کارگاه استفاده می شود

رزرو هتل

اسکان مهمانان نمایشگاه Coverings به عهده شرکت Experient سپرده شده است و این انتخاب راحت ترین راه ممکن است. این شرکت با امکان استفاده از نرخ تخفیف و رزرو آسان در یکی از هتل های متعدد واقع در نزدیکی مرکز کنوانسیون اورنج کانتی اقامتی دلنشین را برای شما فراهم می نماید.

هشدار !!

متوجه شده ایم که شرکت های تامین محل اقامت، به صورت غیر مجاز با غرفه داران و شرکت کنندگان نمایشگاه Coverings تماس برقرار کرده و ادعای مرتبط بودن با ما را کرده اند و اعلام کرده اند بسیاری از مکان ها در اینجا اجاره داده شده است.

اطلاعات سفر

مرکز کنوانسیون اورنج کانتی و هتل های اطراف Coverings با فاصله ی 9 مایلی از فرودگاه بین المللی اورلاندو واقع شده اند. شما می توانید با یک اتوبوس شاتل، سیستم LYNX، یا Uber/ Lyft / Cab و یا قدم زدن، به مرکز کنوانسیون اورنج کانتی برسید.

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: نمايشگاه سنگ coverings امريکا