نهمین نمایشگاه سنگ صربستان

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/1/22 19:26 (1669 نمایش)

نهمین نمایشگاه سنگ صربستان نوزده الی بیست و سوم آپریل 2017 مصادف با سی ام فروردین الی سوم اردیبهشت 1396 در نمایشگاه بین المللی شهر بلگراد برگزار خواهد شد.


 
نهمین نمایشگاه صنعت سنگ ساختمان

نمایشگاه سنگ صربستان (Serbia Stone Expo) بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت سنگ در منطقه ی جنوب شرق اروپاست که از سال 2009 فعالیت خود را آغاز نموده و تا به امروز برای 8 سال با موفقیت در این کشور برگزار شده است.

اهمیت نمایشگاه سنگ صربستان به جهت تاثیر آن بر صنعت سنگ در جنوب شرق اروپا، ازهمان ابتدا مورد توجه شرکتهای Marmomacc و Verona قرار گرفت و همکاری موفق و نزدیک این دو نهاد با یک دیگر سال هاست که ادامه دارد.

پشتکار و حرفه ای بودن برپاکنندگان این نمایشگاه یکی از عوامل اعتبار آن است. نمایشگاه سنگ صربستان امکانات لازم برای گرد هم آمدن مشهورترین کارشناسان و شرکت های صنعت سنگ جهان را ایجاد نموده است.

 

نهمین نمایشگاه سنگ صربستان

 

نمایشگاه سنگ صربستان از سال 2015 به دلیل اهمیت و تاثیری که بر صنعت سنگ منطقه داشته است، شریک و همکار بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت و ساز در منطقه ی بالکان شده است و از آن به بعد هر دوی این نمایشگاه ها با هم در بلگراد برگزار می شوند.

نمایشگاه سنگ صربستان بزرگترین نمایشگاه سنگ طبیعی و صنایع وابسته ی آن در منطقه می باشد و امکان ملاقات افراد مختلف شاغل در این حرفه از جمله معماران، طراحان داخلی، نمایندگان صنعت ساختمان ، برنامه ریزان شهری و سرمایه گزاران بخش عمومی و خصوصی از بیش از 20 کشور جهان در این نمایشگاه فراهم شده است.
 

نهمین نمایشگاه سنگ صربستان
 

از غرفه داران دائمی این نمایشگاه می‌توان به شرکت‌های داخلی و خارجی فعال درزمینه های اکتشاف ، استخراج و فرآوری سنگ و نیز تولید ماشین آلات و ابزار بهره برداری و حفظ و مرمت سنگ اشاره کرد.

در 8 نمایشگاه قبلی ، غرفه داران دائمی از کشورهای ترکیه، افریقای جنوبی، عربستان صعودی، رومانی، مقدونیه، کرواسی، اسلوونی ، بوسنی و هرزگوین، منته نگرو، المان، چین، لهستان، آلبانی، هند، بلغارستان، بلژیک، و صربستان حضور داشته‌اند ولی در این دوره از برگزاری نمایشگاه شرکت‌هایی از کشورهای روسیه ، پاکستان ، زامبیا ، مصر ، مجارستان ، یونان ، اسپانیا ، پرتغال و انگلستان نیز حضور خواهند داشت.
 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: نهمين نمايشگاه سنگ صربستان