بیست و پنجمین نمایشگاه سنگ انگلستان

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/2/3 14:21 (1000 نمایش)

نمایشگاه سنگ طبیعی انگلستان، بیست و پنجمین سالگرد خود را پنجم الی هفتم اردیبهشت ماه امسال در نمایشگاه بین المللی شهر ناتینگهام جشن می گیرد. این نمایشگاه تنها نمایشگاه -کنفرانس انگلستان است که به سنگ طبیعی اختصاص یافته و هزاران معمار، طراح، سازنده، سنگ تراش، عمده فروش و خرده فروش سنگ، آوریل امسال به این نمایشگاه می آیند تا نظاره گر محصولات غرفه داران حاضر از سراسر دنیا باشند و از آخرین اکتشافات علمی روز دنیا در صنعت سنگ ساختمانی، که در طی سه روز سمینار ارایه می شود لذت ببرند. موضوعات مطرح شده در هر یک از این سمینارها الهام بخش انجام پروژه های بعدی حاضرین در نمایشگاه خواهد بود.

اگر زمینه کاری شما، سنگهای اسلب یا تایل، ماشین آلات CNC، سنباده و یا سایر محصولات و خدمات مرتبط با سنگ ساختمانی می باشد، این نمایشگاه برای شما مناسب خواهد بود.

 

 

نمایشگاه سنگ انگلستان

 

چه شرکت هایی در نمایشگاه سنگ طبیعی انگلستان غرفه دارند؟

این نمایشگاه، تنها رخداد کشور انگلستان است که بر سنگ طبیعی و محصولات و خدمات مربوط به آن به صورت تخصصی تمرکز دارد. این نمایشگاه محل نمایش دامنه گسترده ای از سنگ های طبیعی جهان شامل گرانیت، مرمر، سند استون، تراورتن، کوارتز و کامپوزیت ها می باشد که این سنگها در طراحی دکوراسیون، محوطه سازی، کف سازی، کانتر آشپزخانه، اتاق های سونا، حمام و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

 

نمایشگاه سنگ انگلستان

 

در این نمایشگاه، جدیدترین دستگاه های CNC ، انواع اره های سنگبری، ماشین آلات شکل دهی و پولیش سنگ، سنباده، مواد جلا دهنده و هر محصول یا خدمات مرتبط به سنگ به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه ها محلی مناسب برای ارائه یک بستر منحصر به فرد برای انجام اهداف بازاریابی می باشند. نمایشگاه سنگ انگلستان فرصتی مناسب را برای شرکت کنندگان به منظور بهبود سابقه فعالیت، ملاقات با مشتریان جدید، یافتن نمایندگان و توزیع کنندگان جدید، نمایش محصولات، تحقیق و جستجو بازارهای جدید فراهم می سازند.

 

نمایشگاه سنگ انگلستان

 

بخش های مختلف نمایشگاه به شرح زیر می باشند:

 • حمام و آشپزخانه
 • مشاوره
 • مواد مصرفی: سنباده، بتونه کاری، ماسه سنگ و مواد جلا دهنده
 • شومینه
 • گرانیت و محصولات گرانیت
 • محوطه سازی
 • طراحی داخلی
 • سنگ آهک و محصولات سنگ آهک
 • مرمر و محصولات سنگ مرمر
 • بنایی
 • لوح یادبود
 • ماشین آلات و ابزارهای سنگ طبیعی
 • سنگ و محصولات سنگی
 • سنگ کامپوزیت و کوارتز
 • مرمت و حفاظت
 • سند استون و محصولات ساخته شده از آن
 • مبلمان سنگی
 • تایل و اسلب

 

نمایشگاه سنگ انگلستان

 

چه کسانی از این نمایشگاه بازدید می کنند؟

نمایشگاه سنگ طبیعی، هزاران بازدید کننده فعال در بازار سنگ را به خود جذب می کند که اکثر آنها تصمیم گیرندگان کلیدی در صنعت سنگ و ساختمان سازی می باشند.

هر ساله حضور پررنگ سنگ تراشان، عمده فروشان، عاملان و خرده فروشان در کنار معماران، طراحان داخلی و پیمانکاران ساختمانی در نمایشگاه سنگ انگلستان توانایی های صنعت این کشور را به نمایش می گذارد.

 

نمایشگاه سنگ انگلستان

بازار سنگ انگلستان

پروفسور نوبل فرانسیس، مدیر اقتصادی انجمن مصالح ساخت و ساز در مارچ 2016 اعلام نمود: آمار نشان می دهند که در سال 2016، شاهد رشد 3.6% بخش های ساخت و ساز املاک خصوصی در انگلستان هستیم و ساخت زیرساخت و واحدهای تجاری نیز در این کشور افزایش خواهند یافت.

استفان کوتیود، مدیر فروش منطقه یک شرکت تولیدکننده فرانسوی ماشین آلات سنگ گفت: اتفاقی که در ایرلند و انگلیس رخ می دهد، خیلی مثبت است. امیدوارم این موج تمام اروپا را در برگیرد و میزان رشد ساخت و ساز در انگلیس و ایرلند، سریع تر از سایر کشورهای اروپایی است.

فروش محصولات این شرکت تولیدکننده ماشین آلات فرآوری سنگ در انگلستان افزایش یافته و یکی از علتها، رشد سریع اقتصاد در طی چند سال گذشته می باشد به حدی که شرکت های سنگ بری به سختی قادر به برآورده نمودن تقاضای بازار هستند.

 

نمایشگاه سنگ انگلستان

 

پیش بینی آینده بازار سنگ انگلستان

تمام پیش بینی ها از آینده ای بسیار روشن در بازار سنگ انگلستان خبر میدهند. آمار اعلامی از سوی انجمن مصالح ساخت و ساز شاخص رشد صنعت سنگ این کشور را در طی سالهای 2011 الی 2017 معادل 20% اعلام نموده است. رشدی که فروش سنگ انگلستان را تا پایان سال 2017 بالاتر از اوج شرایط مناسب ساخت و ساز در سال 2008 می رساند.

در دهه 1990در انگلستان به ندرت از سنگ های تراورتن و سنگ آهک در کفپوش استفاده میشد و به ویژه استفاده از سنگ در طراحی داخلی، بسیار کمیاب بود؛ میزهای دارای صفحه های کوارتز و گرانیت تنها در ساختمانهای لوکس پیدا می شد و محوطه سازی ها اغلب با بتون انجام می شد. تنها برخی از بهترین ساختمان های تجاری در آن زمان مزین به سنگ طبیعی بودند ولی امروزه اکثر محل های خرید مزین به سنگ مرمر، آهک و گرانیت شده اند.

مشتریان زیبایی سنگ را دیده اند و حاضر نیستند به عقب بازگردند و از مصالحی غیر از سنگ استفاده کنند

و هیچ نشانه ای از کاهش علاقه مشتریان به سنگ طبیعی مشاهده نمی شود.

یکی از محرک های افزایش استفاده از سنگ طبیعی در صنعت ساختمان سازی انگلستان، کاهش شدید قیمت این محصول از سوی کشورهای شرقی همچون هند و چین می باشد، که باعث شد تا به سرعت سهم این محصول در بازار مصالح ساختمانی افزایش یافته و تاجران و تولید کنندگان سنگ آسیای شرقی با مزیت قیمت توانستند تا دیگر رقبا را از عرصه بیرون کنند. هنوز هم کسانی هستند که خواهان کیفیت متمایز سنگ های اروپایی می باشند ولی افراد زیادی نیز واردات را ترجیح می دهند.

 

نمایشگاه سنگ چین

 

تولید کنندگان سنگ های اروپایی مانند ایتالیایی ها برای مقابله با قیمت پایین سنگ های وارداتی از شرق آسیا تلاش نمودند تا با برش و نهایی سازی مناسب تمایز محصولات خود را با نمونه های مشابه حفظ کنند. در سال گذشته قیمت میانگین سنگ های تولیدی کشور ایتالیا 952 پوند برای هر تن قیمت گذاری و به فروش رسید و این در حالی است که برای هر تن سنگ های وارداتی از کشورهای شرقی این مبلغ 148 پوند بوده است. ولی هنوز افرادی هستند که سبک سنگ های ایتالیایی و کیفیت تولید آنها را می پسندند و حاضرند بهای آن را نیز بپردازند.

در انگلیس نیز چنین افرادی هستند که صرفا از سنگ های انگلیسی استفاده می کنند چون سنگ های انگلیسی انتخاب بسیار مناسبی برای مکان های حساس و تاریخی می باشند و عده ای نیز با این کار قصد حمایت از صنعت بومی منطقه خود و شهروندان کشور خود به ویژه در زمان رکود را دارند.

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: نمايشگاه سنگ انگلستان