سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ اصفهان

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/2/24 23:17 (1645 نمایش)

نمایشگاه بین المللی سنگ اصفهان در تاریخ بیست و پنجم لغایت بیست و هشتم اردیبهشت ماه 1396 برای سیزدهمین بار با حضور ۱۱۰ شرکت مطرح داخلی و خارجی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد و این رویداد باعث رونق صنعت سنگ اصفهان خواهد شد.

در این دوره از نمایشگاه، ۴ سالن نمایشگاهی شامل ۹ هزار مترمربع فضای سرپوشیده و باز، میزبان مشارکت‌کنندگانی از استان‌های مرکزی، فارس، خراسان رضوی، تهران و اصفهان خواهد بود؛ همچنین ۳۰ شرکت از کشورهای چین، ایتالیا، اسپانیا و پرتغال در این نمایشگاه حضور دارند.

استان اصفهان با داشتن 145 معدن سنگ تزئینی متمرکز ترین استان از لحاظ تعداد معادن است. در حدود دو هزار سنگبری در نقاط مختلف استان اصفهان با تولید سالانه چهار میلیون و دویست هزار تن سنگ ساختمانی بیش از نیمی از نیاز سنگ ساختمانی داخل کشور را تامین می کنند و این پتانسیل باعث شهرت سنگ اصفهان در سطح کشور و حتی دیگر کشورها شده است.

شرکت‌کنندگان داخلی، در زمینه ماشین آلات، ابزارآلات سنگ‌بری و فرآوری، معادن سنگ و تکنولوژی استخراج، تجهیزات و ماشین‌آلات سنگبری، انواع سنگ‌های فرآوری شده ساختمانی، صادراتی، عمرانی، تزیینی، تجهیزات و خدمات و صنایع وابسته(حمل و نقل، لوازم و قطعات یدکی، تعمیر و نگهداری تجهیزات و ماشین‌آلات وابسته) فعالیت دارند؛ مراکز علمی و تحقیقاتی، انجمن‌ها، نشریات تخصصی و مراکز بازرگانی نیز از دیگر شرکت‌کنندگان این نمایشگاه هستند.

 

نمایشگاه سنگ اصفهان

 

شرکت‌کنندگان خارجی نیز در زمینه انواع سنگ‌های طبیعی و مصنوعی، ابزار برش، صیقل، رزین، پولیش و تجهیزات مرتبط حضور یافته‌اند، افزایش متراژ غرفه‌های شرکت‌های خارجی نسبت به سال‌های گذشته و حضور مستقیم چندین دانشگاه از جمله دانشگاه صنعتی اصفهان از نقاط قوت این دوره است.

همچنین برگزاری همایش «سنگ و چالش‌های صادراتی» از ساعت ۸ صبح روز ۲۵ اردیبهشت ماه در محل اتاق بازرگانی اصفهان با حضور اعضای کمیسیون‌های مربوطه، اقتصاددانان برجسته و اساتید دانشگاه و برگزاری جلسه هم‌اندیشی بین مهمانان و مشارکت‌کنندگان خارجی نمایشگاه سنگ در ساعت ۱۵:۳۰ روز ۲۵ اردیبهشت در سالن همایش‌های محل نمایشگاه‌های استان، از جمله برنامه‌های جانبی این رویداد است.

گفتنی است این نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ روزهای ذکر شده، در محل نمایشگاه‌های استان واقع در پل شهرستان میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: سيزدهمين نمايشگاه بين المللي سنگ اصفهان