نمایشگاه سنگ و سرامیک ایتالیا - سرسای

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/7/4 7:48 (930 نمایش)

نمایشگاه سرسای (CERSAIE) – بولونیای ایتالیا، نمایشگاهی با محوریت عرضه ی کاشی، سرامیک و لوازم حمام و سرویس های بهداشتی رویدادی است که از 25 تا 29 سپتامبر 2017 مصادف با سوم لغایت هفتم مهر ماه نود و شش در شهر بولونیای ایتالیا برگزار خواهد شد. هم زمان در این نمایشگاه رویداد های دیگری نیز در حوزه ی طراحی بر پا خواهند شد که فرصتی طلایی برای بازدید کنندگان و تاجران محسوب می شود.

 

نمایشگاه سنگ و سرامیک ایتالیا

 

 

از جمله محصولات عرضه شده در این نمایشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • کاشی و سرامیک : سرامیک دو آتشه ، سرامیک چینی ، سرامیک گرانیتی ، موزائیک ، سرامیک مخصوص استخر، کاشی بام ، سنگ طبیعی ، چوب ، پارکت ، مواد پلیمری ، الیاف طبیعی ، شیشه ، سنگ مرمر و کامپوزیت ، اجاق های سنگی ، لعاب کاشی و ...

 

  • ابزارآلات و وسایل نصب : ماشین آلات و ابزار ، انواع چسب و عایق های رطوبتی و ...

 

  • مواد خام و مکمل سرامیک : انواع رنگ و جلا دهنده ، برچسب ها و شابلون های چاپ طرح روی کاشی و سرامیک و ...

 

 

نمایشگاه سنگ ایتالیا

 

خدمات ارائه شده در این نمایشگاه شامل صادرات ، مشاوره و ارائه ی مجوزهای ساخت و اختراع برای کشور های مختلف از مناطق آفریقا، آسیا، استرالیا و اقیانوسیه، آمریکای لاتین، اروپا، خاور میانه و آمریکای شمالی می باشد.

 

نمایشگاه سنگ ایتالیا

 

"هفته ی طراحی بولونیا" ،(Bologna Design Week)، که یکی از رویدادهای نمایشگاه سرسای است، به بازدید کنندگان خود یک برنامه ی بازدید از دفاتر طراحی، فروشگاه ها و باشگاه هایی ارائه می کند که در آن ها نمونه های اولیه و محصولات نهایی به نمایش گذاشته می شود و در فضایی کاملا خلاقانه و با طراحی هنرمندانه عرضه خواهند شد.

 

نمایشگاه سنگ ایتالیا

 

برنامه ی فرهنگی "ساختمان، تامل، تفکر" ،(Building , Dwelling , Thinking)، یکی از دیگر رویداد های نمایشگاه سرسای و مختص حوزه ی معماری و طراحی است. این رویداد که اولین بار در سال 2009 برپا  شد، امسال برای هشتمین بار برگزار می شود. نمایشگاه سرسای هر ساله از معارانی از سرتاسر دنیا دعوت به عمل می آورد تا پروژه ها، نظرات و دیدگاه های خود را در حوزه ی معماری مورد بحث و تبادل قرار دهند. سخنرانی این مراسم هر سال توسط معمار برنده ی جایزه ی معتبر پریتزکر اجرا می شود.

 

نمایشگاه سنگ ایتالیا

 

رویداد دیگر این نمایشگاه "سرسای برای طراحی منزل شما" ،(Cersaie Designs Your Home) ، نام دارد. پنچمین سال برگزاری این بخش با استقبال گسترده ی مردم مواجه شده است. طراحان حرفه ای مجلات طراحی داخلی به طور متوسط روزانه پاسخگوی 7 تا 10 درخواست از سوی مشتریان هستند و در کنار آن، شرکت های حاضر در این رویداد تلاش می کنند تا حد اکثر توان خود را در پاسخگویی به مشتریان به کار گیرند. این بخش در روزهای 28 و 29 سپتامبر مشغول به کار خواهد بود.

 

نمایشگاه سنگ ایتالیا

 

هم چنین مقابل ورودی اصلی نمایشگاه، رویداد “Tiling Town” برگزار خواهد شد که در پنجمین سال برگزاری خود میزبان ورکشاپی است که با حضور 120 کاشی کار از سرتاسر اروپا در قالب 5 تیم به چگونگی کار با پنل های نازک می پردازد که این آموزش شامل مراحل حمل و نگهداری، برش، جایگذاری و حفظ ابعاد پنل های بزرگ نازک خواهد بود.

 

نمایشگاه سنگ ایتالیا

 

در روزهای 26 ، 29 و 30 سپتامبر، سازه ای سرامیکی از سوی Assopa به نمایش گذاشته خواهد شد که نشان دهنده ی انعطاف و تطبیق پذیری این کاشی ها در مصارف مختلف سازه ای و معماری است. در بعد از ظهر روزهای ذکر شده نیز برای معماران و طراحان، مجموعه سمینارهای 4 ساعته ای برگزار خواهد شد که در آن ها انواع شیوه های حمل و نگهداری، برش و جای گذاری کاشی و سرامیک توضیح داده خواهد شد.

 

نمایشگاه سنگ ایتالیا

 

در نگاه کلی، این نمایشگاه فرصتی ناب برای بهره گیری از بهترین خدمات و محصولات موجود در بازار است.

 

نمایشگاه سنگ ایتالیا

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: نمايشگاه سنگ و سراميک ايتاليا - سرساي