هجدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ چین - شویتو

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/8/3 9:59 (804 نمایش)

هجدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ چین – شویتو 8 الی 11 نوامبر 2017 مصادف با هفدهم لغایت بیستم آبان ماه 96 در شهر شویتو که یکی از توابع شهر ناتان از استان فوجیان است برگزار می شود.

نمایشگاه سنگ چین شویتو

 

 شهر شویتو یکی از بزرگترین مراکز تولید و فرآوری سنگ در جهان می باشد به نحوی که محصولات فرآوری شده از این منطقه پانزده درصد از بازار تجارت جهانی سنگ را شامل می شود، در حالیکه سهم کشور ما از بازار جهانی سنگ تنها در حدود دو درصد می باشد.

 

نمایشگاه سنگ شویتو

 

کشور چین به عنوان مقصد اول صادر کنندگان سنگ خام می باشد که حضور در نمایشگاه سنگ شویتو و برقراری ارتباطی مستقیم با مشتاقان خرید سنگ ایرانی می تواند فرصت های بسیار مناسبی را برای صادر کنندگان و معدن داران کشورمان ایجاد کند.

 

نمایشگاه سنگ شویتو

 

شهر شویتو در فاصله 35 کیلومتری فرودگاه جینجیانگ، 60 کیلومتری فرودگاه شیامن و 61 کیلومتری بندر شیامن در مرکز مثلث منطقه تولید سنگ چین قرار دارد.

 

نمایشگاه سنگ شویتو

 

شهر شویتو دارای بیش از 1200 مرکز تجارت کوپ سنگ و ده هزار کارخانه فرآوری سنگ می باشد که باعث گردیده تا این شهر تبدیل به یکی از مراکز عظیم و شناخته شده سنگ در بازار جهانی سنگ شود و سالانه بیش از چهل و پنج هزار کارشناس و خریدار سنگ به این شهر سفر کنند.

 

نمایشگاه سنگ شویتو

 

هفدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی سنگ چین- شوتیو سال گذشته در تاریخ هشتم الی یازدهم آبان ماه با حضور 862 غرفه دار از 15 کشور برپا شد که با بازدید بیش از صد و بیست هزار معمار و تاجر بین المللی سنگ مواجه شد. کارشناسان خرید از اقصا نقاط جهان تحت گروه طراحان، معماران و دست اندرکاران صنعت سنگ از کشورهای ایتالیا، برزیل، اسپانیا، ترکیه، هند و پرتغال برای بازدید در این نمایشگاه حضور یافتند.

 

نمایشگاه سنگ شویتو

 

در این دوره از برگزاری هجدهمین نمایشگاه سنگ چین- شویتو مطابق با روال سالهای گذشته، نمایندگان کشورمان نیز حضور خواهند یافت و بیش از بیست غرفه با نظارت شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان و با مجوز برگزاری سازمان توسعه تجارت ایران از سوی صادر کنندگان و معدن دارارن برتر کشورمان برپا خواهد شد.

 

نمایشگاه سنگ شویتو

 

مزایای حضور در نمایشگاه سنگ چین – شویتو

با حضور در هجدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ شویتو می توانید:

  • محصولات و خدمات خود را در زمینه های سنگ کوپ و سنگ فرآوری شده در قلب تجارت جهانی سنگ ساختمانی جهان به نمایش بگذارید.
  • محصولات و خدمات خود را با تبلیغات گسترده و پوشش رسانه ای قوی این رویداد نمایش داده و به بهترین شکل به بازار جهانی سنگ شناخته شوید.
  • با تامین کنندگان منطقه ای و بین المللی، پیمانکاران و شرکت های املاک و مستغلات بدون واسطه و رو در رو ارتباط بر قرار کنید.
  • با حضور در نمایشگاه سنگ چین – شویتو یک فرصت منحصر به فرد شبکه سازی در کشور چین با وجود شرکت های بازرگانی متعدد نصیب شما خواهد شد.
  • با حضور در هجدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ چین - شویتو می توانید با افراد موثر و شرکت های ساختمانی برتر چینی و بازدید کنندگان بین المللی شبکه سازی کنید.
  • از حجم انبوه پروژه های ساختمانی شرکت های چینی که در اقسا نقاط جهان در دست اجرا دارند بهره مند شوید و بتوانید سنگ ساختمانی این پروژه ها را تامین نمایید.

 

نمایشگاه سنگ شویتو

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: نمايشگاه سنگ چين