نمایشگاه سنگ لهستان 2017

نوشته شده توسط : در : 1396/10/8 15:46 (414 نمایش)

نمایشگاه سنگ لهستان در تاریخ 22-25 نوامبر 2017 مصادف با یکم الی چهارم آذر ماه 96 در نمایشگاه بین المللی پزنان لهستان برگزار می شود.امسال سه سالن این نمایشگاه برای غرفه داران اختصاص داده شده است و این رویداد مهم ترین رخداد در کسب و کار صنعتگران سنگ اروپای مرکزی و شرقی می باشد.

یکی از تمایز های نمایشگاه سنگ لهستان با دیگر نمایشگاه ها دید هنری برگزار کنندگان نمایشگاه به سنگ و اختصاص دادن فضای قابل توجهی از نمایشگاه به آثار هنری دست ساز با سنگ طبیعی می باشد.

 

نمایشگاه سنگ لهستان

 

با توجه به فضای نامحدود و زیرساخت های مدرن موجود در نمایشگاه بین المللی پزنان، این نمایشگاه، امکان حضور مناسب ماشین آلات، ابزار و لوازم جانبی استخراج و فرآوری سنگ را نیز فرآهم نموده است.

نمایشگاه سنگ لهستان نه تنها مکانی برای ارائه سنگ طبیعی و جدیدترین محصولات  از سرتاسر جهان می باشد بلکه مکانی مناسب برای اتخاذ تصمیمات مهم کسب و کار می باشد و بحث هایی صنعتی مهمی هر ساله در حاشیه این رخداد مطرح می شوند. در نمایشگاه سنگ لهستان، شرکت هایی که سنگ طبیعی استخراج و وارد می کنند و همچنین تولید کنندگان و توزیع کنندگان ماشین آلات و دستگاه های فرآوری سنگ شرکت خواهند کرد  که برای چنین افرادی کارگاه  آموزشی و کنفرانس هایی که بر مسائل روز صنعت سنگ تمرکز دارند مزیت بالایی دارد و هر ساله مورد استقبال حاضرین قرار می گرفته است. با حضور در این نمایشگاه میتوانید از تازه های بازار تکنولوژی و همچنین محصولات جدید آگاه شوید و امسال در کنار نمایشگاه سنگ، نمایشگاه شیشه نیز برپا می شود.

 

نمایشگاه سنگ لهستان

 

 محل نمایشگاه بین المللی پزنان لهستان

این نمایشگاه  در فاصله 20 دقیقه ای از فرودگاه و تنها 5 دقیقه از ایستگاه راه آهن و در کنار بزرگراه برلین و ورشو قرار دارد و به همین دلیل متخصصان از سراسر جهان به راحتی میتوانند حضور یابند.  به علت شروع رونق ساخت و ساز در اروپا پیش بینی می شود که معماران و طراحان برای این رویداد آماده بوده و مایل به امضای قرارداد و ایجاد روابط تجاری در این نمایشگاه باشند.

 

انتظار می رود برای سال 2017 رکورد تعداد غرفه داران سالهای پیشین شکسته شود و یکی از پر شور ترین دوران نمایشگاه را خواهیم داشت. از جمله شرکتهاای که برای نخستین بار اقدام به حضور در این نمایشگاه نموده اند می توان به شرکت های زیر اشاره نمود:

BVL Granites، BMB، Cereser، Dianormet، FSE، Feiyan-Tools، Granhurt، Granit Dulniak، Hermes Gabrostone، Interstone، K & K Machines، Mach Plus، Maema، Magemar Polska، Marble & Quartzite Polska، Marmi Scala، Mc Diam، Promasz، Regi Granits، Rodlew Qmd، Shiva International، Size، Tiera Stones، Weha.

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: نمايشگاه سنگ لهستان