مجری بهترین نمای سنگی مدرن 2016

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/8/6 16:10 (2132 نمایش)

تقدیر و اهدا جوایز سنگ طبیعی هر دوسال توسط فدراسیون سنگ بریتانیا کبیر برگزار می شود. جوایز و گواهی های برندگان سال 2016 توسط مهمان این همایش، مایکل پورتیو (مجری و سیاستمدار سابق) اهدا شد. این همایش در ماه دسامبر، در لندن و در هتل Grange Tower Bridge برگزار شد.

در بخش مسابقه نمای سنگی مدرن پروژه کلیسایی در جنوب انگلستان به عنوان بنای برتر برگزیده شناخته شد
 

 

برنده نمای مدرن

 

این کلیسای کوچک برای استفاده های خیریه و با روش های سنتی در جنوب انگلستان  به صورت بسیارعالی طراحی شده،  در اینجا آجرهایی از جنس سنگ را داریم که می توانند به خوبی بار را تحمل کنند. یک طاق بزرگ که صحن اصلی کلیسا را تشکیل می دهد؛ ستون های سرداب کلیسا و دیوارها که همگی هنرمندانه با آجرهای سنگی ساخته و به خوبی قادر به تحمل بار می باشند. البته برنده شدن در رقابت نمای سنگی مدرن و اهداء جایز به خوبی نمی تواند شاهکار اتفاق افتاده را با صدای بلند فریاد بزند. تمام جزئیات ساخت این نمای سنگی مدرن به دقت محاسبه و با تخصص به کار گرفته شده است و این جایزه تنها تشکری از این همه تلاش سخت بوده. این جایزه صرفا توانست آنها را قضاوت و در بین همه ساختمانهای سنگی مدرن دیگر برگزیند. از بین نظرات داوران شنیده می شد که می گفتند: این طرح یکی از بهترین نمونه ها برای به کارگیری سنگ تراشی مدرن و اثبات این موضوع است که هنوز استاندارد های گذشته کارایی خود را حفظ کرده اند می باشد.

 

برنده نمای مدرن سنگی

 

 

تراش سنگ های به کار برده در نمای مدرن سنگی همگی فوق العاده و نشانه های عالی آن را می توان در بخش های مختلف این کلیسا مانند شومینه ها و مجسمه های شیری که به عنوان سردر در اطراف کلیسا استفاده شده اند؛ دید. همه و همه یک هارمونی بسیار زیبا و سنتی را در تراشکاری سنگ به نمایش گذاشته اند که به ساخت یک نمای سنگی مدرن منجر شده است هرچند که طراحی سر در خارجی به نسبت طراحی های داخل کمی ضعیف تر کار شده ولی قابلیت های ویژه این طرح عبارتند از: تقاطع طاق اصلی کلیسا و طاق پنجره ها، سنگ یک تیکه و قشنگ سرداب، کندکاری های زیبا در اطراف، یک پایه بیضی شکل با یک دیوار و نرده به زمین وصل شده.

 کاملا مشخص است که تمامی جزئیات ساختمان به دقت و با مهارت بالا توسط طراح در نظر گرفته شده است.

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

 

کلیدواژه ها: