مجری برترین بازسازی بنای سنگی 2016

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/8/6 17:46 (1810 نمایش)

تقدیر و اهدا جوایز سنگ طبیعی هر دوسال توسط فدراسیون سنگ بریتانیا کبیر برگزار می شود. جوایز و گواهی های برندگان سال 2016 توسط مهمان این همایش، مایکل پورتیو (مجری و سیاستمدار سابق) اهدا شد. این همایش در ماه دسامبر، در لندن و در هتل Grange Tower Bridge برگزار شد.

 

برترین بازسازی سنگی

 

در نتیجه مسابقه بهترین بازسازی بنای سنگی، این بنا که بازسازی یک از اداره های شهر لندن که در دهه 1960 ساخته شده است یکی از برندگان این بخش از رقابت ها بود. معماران این طرح یعنی Stiff و Trevillion به صورت خاصی با یکدیگر در این طرح همکاری می کردند تا با توجه به پیچیدگی های آن و بافت عمومی اطراف آن، بتوانند بهترین استفاده را از فضای موجود ببرند. در طرح جدید از سنگ سند استون قرمز برای نمای ساختمان استفاده شد. حجم های در هم شکسته مفصلی تا ارتفاع عمودی چهارونیم متری برای حفظ ریتم خیابان های مجاور استفاده شده که موجب هم خوانی مناسب بین فضای محله و نمای ساختمان شده است. مشتری بسیار نگران از این موضوع بود که سنگ های انتخاب شده در طراحی در انگلستان، و یا در کل اروپا یافت نشوند ولی حتما می بایست دقیقا همین نوع سنگ فراهم می شد ولی خوشبختانه هیچ مشکلی نبود و سنگ ها به راحتی تامین شدند.

 

برترین بازسازی سنگی

 

داوری ها نشان از جذابیت طرح داشت. آنها زمان و تلاش صرف شده را در به دست آوردن جزئیات صحیح و مناسب پسندیدند. همچنین اعتقاد داشتند که احترام خاصی برای مواد به کاربرده شده (که سنگ بود) در طراحی قائل شده است.

 

مشتری: دانشگاه Essex

معمار: Patel Taylor

پیمانکار اصلی: Kier Eastern

پیمانکار سنگ های اصلی: تراشکاری PMJ

تامین کننده: شرکت RGB

سنگ استفاده شده: سنگ آهکی Ancaster Weatherbed

 

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

 

کلیدواژه ها: