آخرین دستاورد های صنعت سنگ در نمایشگاه Coverings 2017 امریکا

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/8/8 15:21 (1905 نمایش)

سایت دیجی سنگ طبق روال همیشگی خود به مخاطبین خود متعهد است تا نمایشگاه های بین المللی سنگ ساختمانی در پیش رو را در بخش رویدادها ی سایت خود معرفی نماید و هفدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ساختمان Coverings 2017 که در تاریخ پانزدهم لغایت هجدهم فروردین 96 در ایالات متحده امریکا – فلوریدا – اورلاندو - مرکز کنوانسیون Orange County برگزار شد از این اصل مستثناء نبوده و پیش از افتتاح این رویداد گزارش کاملی از آن ارائه شد که می توانید در صفحه نمایشگاه سنگ coverings امریکا مطالعه نمایید ولی با توجه به محدودیت ها و سختی های موجود برای مراجعه تجار و صنعت گران کشورمان به این نمایشگاه درخواست های فرآوانی برای پوشش اخبار پس از برپایی این رویداد که یکی از بزرگترین و معتبر ترین نمایشگاه های سنگ ساختمانی جهان است به دست ما رسید و بر آن شدیم که در این مطلب مجزا به توصیف بیشتر از غرفه داران و حاضرین در این دوره از نمایشگاه سنگ کاورینگ امریکا بپردازیم

امسال بزرگترین نمایشگاه سنگ و کاشی آمریکای شمالی در شهر اورلاندو در تاریخ 4 تا 7 آوریل مصادف با پانزدهم لغایت هجدهم فروردین 1396برگزار شد. در این نمایشگاه آخرین دستاورد ها و طرح ها و محصولات صنعت سنگ و کاشی به نمایش گذاشته شدند.

نمایشگاه Coverings یک مکان آموزشی بسیار عالی برای طراحان دکوراسیون داخلی است که در آن میتوانند با متخصصین صنعت سنگ و کاشی ارتباط بر قرار کنند و سلیقه و نیاز های خود را به آن ها منتقل کنند. در این نمایشگاه چهار روزه مراسم زنده نصب و استفاده از سنگ و بالای 70 سمینار آموزشی رایگان برگزار گردید. همچنین جایزه برترین نصب و طراحی سنگ نمایشگاه سنگ کاورینگ امریکا به بهترین طراحان حرفه ای اهدا شد. این جایزه در دو بخش طراحی داخلی ساختمان های مسکونی و دکوراسیون فضا های تجاری و همچنین اجرای هر یک از آنها به منتخبین اهدا گردید.

 

نمایشگاه سنگ کاورینگ امریکا

 

در هفدهمین دوره از برگزاری نمایشگاه سنگ کاورینگ امریکا محصولات برگزیده بیش از 100 شرکت کننده از بیش از 40 کشور جهان به نمایش گذاشته شد.

 

نمایشگاه سنگ کاورینگ امریکا

 

در این نمایشگاه شرکت Marca Corona کاشی های دیواری 4 بعدی خود را معرفی نمود که حجم، حرکت، پویایی و شکوه را به دیوار می بخشد که با جنس های چوبی، سنگی و مرمری تولید و باعث ایجاد بی نهایت طرح در اجرا می شوند.

 

نمایشگاه سنگ کاورینگ امریکا

 

شرکت Sicis دیگر شرکت کننده در هفدهمین دوره از برگزاری نمایشگاه سنگ کاورینگ امریکا بود که در طراحی غرفه خود از شیشه های قدی برای انعکاس بهتر سنگ هاو کاشی های خود استفاده نمود.

 

نمایشگاه سنگ کاورینگ امریکا

 

شرکت Equipe Ceramics نیز یکی دیگر از حاضرین نمایشگاه بوده که کالکشن شهری خود را به نمایش گذاشت که در نمونه های خود از سرامیک های با پرداخت سطحی همچون سنگ استفاده کرده بود که در طرح های محتلف و شامل 5 رنگ اصلی نمایش داده شد.

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

 

کلیدواژه ها: