آخرین مد دکوراسیون سنگ در سال 2017

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/8/9 11:23 (3950 نمایش)

 سال جدید که می آید، مدهای جدید را نیز با خود به همراه می آورد و ما در این مطلب مدهای دکوراسیون ساخته شده  با سنگ که در سال 2017 متداول هستند را معرفی می کنیم.غالب طراحی های صورت گرفته در این سال کف سازی های ارگانیک و طبیعی خواهند بود که در آن سنگ طبیعی و مصالح طبیعی استفاده خواهد شد و سالن ها و فضاهای منحصر به فردی را ایجاد می نماید. زیبایی و اعجاب انگیزی سنگ های طبیعی در این است که هیچ دو قطعه سنگی وجود ندارد که کاملا شبیه هم باشند وحتی می توان فسیل های کوچکی را در بعضی از قطعات سنگ یافت. برای بیشتر افراد، استفاده از سنگ طبیعی یک بازگشت به گذشته و استفاده از محصولات با کیفیت خوب و با دوام است که برای قرن ها در ساخت منازل استفاده می شده به همین خاطر  کف سازی سالن و فضا با سنگ های طبیعی آینده بسیار روشنی دارد و استفاده از سنگ طبیعی یک مد گذرا و موقتی نیست. تقاضا برای خرید سنگ طبیعی همیشه بالا بوده و کسی قادر به شکست دادن یک مد و یک محصول طبیعی با یک محصول مصنوعی نمی باشد.

 

مد در صنعت سنک

 

یکی دیگر از مدهای متداول طراحی در سال 2017، که برای سنگ فرش کف ساختمان می باشد و الهام گرفته از طبیعت است، استفاده از سنگ های کف با رنگ خنثی است به ویژه هنگامی که در کنار آنها از اشیاء و اجسامی با رنگ متضاد خاکستری تیره و یا  زغالی استفاده شود. در مکانهایی که سنگ فرش آنها با رنگ روشن است دست طراح برای انتخاب رنگ و طرح دیگر بخش ها باز است و آزادی عمل خوبی به طراح می بخشد.

 اگر می خواهید یک رنگ خوب و معنادار بر روی دیوار داشته باشید، بهتر است که کف را با رنگ های خنثی بسازید تا احساس شلوغی دست ندهد. کف سازی شیک و خوش رنگ می تواند ظاهر زیبایی را به ساختمان ببخشد توجه داشته باشید که شما بیشتر دوست دارید تا رنگ دیوارها و اسباب و اثاثیه منزلتان را تغییر دهید تا رنگ کف اتاق ها را پس بهتر است رنگ سنگ انتخابی برای کف، رنگی باشد که با هر تغییری در دیگر قسمت های ساختمان هارمونی خود را حفظ کند. یک نمونه سنگ لایم استون فوق العاده عالی به نام  Country Mix Tumbled وجود دارد  که با رنگ های سفید گچی یا رنگ مسی گرم و پیش زمینه های خاکستری ترکیب زیبایی را خلق می کنند و در بیشتر دکوراسیون های داخلی جوابگو انتظارات مشتریان است.

 

مد صنعت سنک

 

 

اگر چه استفاده از سنگ های طبیعی، یک مد طراحی همیشگی می باشد، اما یک سری از پرسلین های عالی که به خوبی مشابه سنگ های طبیعی، چه در رنگ و چه در طرح تولید شده اند را نیز پیشنهاد می کنیم.  لیست پیشنهادی ما شامل سنگ های پرسلین جدیدی است که در طراحی آنها از لایم استون Dove خاکستری و همچنین لایم استون Dijon و لایم استون Light Jerusalem الهام گرفته اند.این سنگ های مصنوعی بسیار شبیه به حالت واقعی و در اندازه های بزرگ ساخته شده اند که در سال 2016 بسیار محبوب بودند و ما انتظار داریم این محبوبیت و استفاده زیاد آنها در سال 2017 نیز ادامه داشته باشد. این سنگ ها بسیار زیبا هستند و در نگاه اول به راحتی نمی توان تشخیص داد که این سنگ ها پرسلین هستند.

 

 

مد صنعت سنک

 

استفاده از سنگ های طرح دار نیز یک بازگشت به مدهای گذشته است و با پیشرفت تکنولوژی گزینه های ساده، شیک و زیبایی در ایجاد طرح بر روی سنگ ایجاد شده است که برای سال های در پیش رو همچنان مورد استفاده قرار خواهند گرفت. سنگ های سرامیکی دست ساز که در منطقه Cotes Mill ساخته می شوند و در زیر عکس آن را مشاهده می کنید یک نمونه از سنگ های طراحی شده می باشد. این ها تکه های سنگی هستند که طرح دار بوده و این طرح ها در هنگام نصب تکرار می شوند. این تکه های سنگ برای سینک های آشپزخانه و همچنین بعضی از دیوارها بسیار مناسب هستند.

 

مد سنگ

 

یکی از بزرگترین مدهای سال 2017 سنگ مرمر خواهد بود. مد شدن استفاده از سنگ مرمر به خاطر حس لاکچری و جزییات خیره کننده اش خیلی اتفاق تعجب برانگیزی نیست. این گرایش از سنگ ها و کاشی ها به اسباب منزل و لوازم دیگر هم کشیده شده است (قاب های تلفن با جنس سنگ مرمر برای کریسمس2016 مد شده بود!). خواه سنگ مرمر مات باشد، به هم ریخته باشد و یا پولیش خورده باشد، در هر شکلی سنگ مرمر شکوه و لاکچری بودن را نشان می دهد و سنگی است که هیچگاه شهرت و محبوبیت خود را از دست نخواهد داد.

 

مد سنگ 2017

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

 

کلیدواژه ها: