چگونه در سایت دیجی سنگ سفارش تبلیغات دهیم؟

چگونه در سایت دیجی سنگ سفارش تبلیغات دهیم؟

نوشته شده در : 1395/12/14 1:12

در سایت دیجی سنگ تببلیغات به دو نحو صورت می گیرد: بنرهای تبلیغاتی و اولویت در نمایش نتایج جستجو

الف: بنرهای تبلیغاتی:

منظور از بنر تبلیغاتی تصاویری است که در صفحات مختلف قرار دارند و تبلیغ یک کسب و کار در آن نمایش داده می شود. در حال حاضر از پذیرش بنر تبلیغااتی برای انتشار در صفحه اصلی معذوریم ولی در صفحات داخلی ستونی در سمت چپ در نظر گرفته شده که امکان انتشار بنر تبلیغاتی در این بخش وجود دارد که با توجه به صفحه داخلی مدنظر و مدت زمان انتشار، هزینه تبلیغات تغییر می کند و با مراجعه به بخش تعرفه ها می توانید از هزینه ها مطلع شوید

ب: اولویت در نمایش نتایج

با اولویت قرار دادن آگهی خود امکان دیده شدن بیشتر صنف و محصول خود را در بین همکاران و دیگر آگهی های سنگ ثبت شده افزایش دهید، برای این منظور دو روش امکان پذیر است.

1- گهی طلایی:

در این طرح، آگهی شما در نتیجه جستجو واحدهای  صنفی همکارانتان (سنگبری، معدن، وارد کننده، نمایشگاه دار، تامین کننده ادوات)  و هر نوع سنگ ( تراورتن، گرانیت، مرمریت، مرمر، سنداستون، کریستال، سنگ های خاص، کانتر تاپ)  به صورت مجزا در صدر نتایج به عنوان آگهی طلایی و در ادامه دیگر آگهی ها نمایش داده می شود که در زمان ثبت آگهی امکان استفاده از این طرح فراهم شده است.

 

2- نردبان کردن:

آگهی نردبان شده پس از آگهی های طلایی در نمایش نتایج جستجو در اولویت قرار می گیرند و پس از آگهی های نردبان شده آگهی های رایگان قرار می گیرند که با این کار احتمال مشاهده آگهی شما افزایش می یابد.